چیتگر تهران

چیتگر تهران

شهرکی جدید با منازلی نوساز و برج‌های بلند که در غرب منطقه 22 واقع شده است و یکی از مدرن‌ترین شهرک‌های مسکونی کشور محسوب میشه. محله چیتگر، در قسمت غربی دریاچه‌ی خلیج فارس قرار گرفته. تاریخچه محله شه...  

حمل‌و‌نقل عمومیسخت
بافت فرهنگیبد
امکانات رفاهیکم
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ چیتگر تهران

نقشه

کارشناس‌های املاک چیتگر تهران

لینک‌های مرتبط

 • شهرکی جدید با منازلی نوساز و برج‌های بلند که در غرب منطقه 22 واقع شده است و یکی از مدرن‌ترین شهرک‌های مسکونی کشور محسوب میشه. محله چیتگر، در قسمت غربی دریاچه‌ی خلیج فارس قرار گرفته.


  تاریخچه محله شهرک چیتگر(امام رضا)

  شهرک امام رضا(ع) که با نام شهرک چیتگر بیشتر شناخته شده است، یک شهرک مسکونی 2000 واحدی است که یکی از مدرن‌ترین و زیباترین شهرک‌های در دست احداث در غرب تهران به شمار میره.


  خیابان های مهم محله شهرک چیتگر (امام رضا)

  بوستان
 • سروستان
 • نارنجستان
 • پژوهش


بهترین و معروف‌ترین نطقه‌ی شهرک چیتگر (امام رضا)

بوستان:

این پهنه در قسمت جنوب شرقی شهرک قرار داره که برنامه‌ریزی برای این منطقه، شامل 21 برج بوده است. تا کنون 20 برج آن در قالب برج های پامچال و ارکیده ساخته و تحویل داده شده. در طراحی این بخش، علاوه بر مجتمع‌های مسکونی، امکانات آموزشی، درمانی، خدماتی و مذهبی هم وجود داره.


قیمت

شهرک چیتگر به دلیل شرایط متفاوت فروش و واگذاری واحدها و امتیازات، برای تمامی اقشار با سرمایه‌های متفاوت، پیشنهاد میشه.

دسترسی

شهرک چیتگر از نظر دسترسی دارای موقعیت مکانی مناسبی است. به طوری که شمال این شهرک اتوبان شهید خرازی( همت غرب )-ضلع شرقی اون بلوار ایران خودرو- جنوب شهرک اتوبان شهید همدانی( حکیم ) و در ضلع غربی اون بلوار پژوهش (که در انتها به آزاد راه تهران-کرج ختم میشه) قرار گرفته است.

امکانات

محله چیتگر یکی از محله‌هایی است که با توجه به موقعیت مکانی که در آن قرار داره. یکی از گزینه‌های خوب برای خرید و سرمایه‌گذاریه. برای رفاه حال ساکنین، در تمامی برج‌ها، امکانات تفریحی و رفاهی وجود داره که شرایط ایده آلی را برای سکونت، به ارمغان میاره. فضای سبز، یکی از مزیت‌هایی است که برای آسایش بیشتر و جذابیت نما در این شهرک به کار برده شده و این محله را به یکی از کم‌نظیرترین مجتمع‌های مسکونی، تبدیل کرده. از دیگر خصوصیاتی که میشه برای این بخش بهش اشاره کرد، معماری و طراحی منحصر به فرد شهرک چیتگر یا امام رضا است که میشه اون رو با شهرکی همچون شهرک اکباتان (البته بسیار مدرن تر) مورد قیاس قرار داد.

طبیعت گردی

پارک جنگلی چیتگر، مجتمع تجاری چهارباغ، باغ گیاه شناسی و بازار بزرگ ایران مال از دیدنی‌ترین مکان‌های شهرک چیتگر و تهران هستن.

نظرات کاربران دربارهٔ چیتگر

3٫4
5 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
سخت
بافت فرهنگی
بد
امکانات رفاهی
کم
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله چیتگر تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف چیتگر

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی