تیم مانیشن با نام 2نبش در کنار شماست.

لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است.  این محله جزء مناطق بالاشهر تهران محسوب میشود. همچنین سعادت آباد جزو مناطق پرطرفدار تهران به شمار میرود و جمعیت ساکن در این منطقه روز به روز در حال افزایش است. سعادت آباد از بافت جدید و به روزی برخوردار است و ساختمان های بالای 20 سال ساخت در آن خیلی کم به چشم میخورد. میدان کتاب، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان فرهنگ میدان های اصلی این منطقه هستند. زندان اوین به عنوان معروف ترین زندان ایران نیز در سعادت آباد تهران واقع شده است.

سعادت آباد یکی از لوکس ترین محله های تهران است. همه چیز در این محله لاکچری است. خانه های مرتفع و زیبا، کوچه های عریض، ماشین های مدل بالا در رنگ های مختلف و در یک کلام یکی از خاص ترین شهرهای ایران است.

منطقه سعادت آباد از شرق به محله سئول و از شمال به محله اوین محدود است. مجتمع تجاری رویال سعادت آباد که جزء لوکس ترین مراکز تجاری تهران شناخته میشود در این منطقه قرار دارد. یکی از خیابان های لوکس و باکلاس تهران خیابان «سعادت آباد» است که در غرب تهران و منطقه دو واقع شده است. در ادامه در مورد خیابان های مهم محله سعادت آباد خواهیم گفت.

خیابان های مهم محله سعادت آباد

خیابان های سعادت آباد و سرو از مهمترین خیابان های این محله هستند. سایر خیابان های محله سعادت آباد: خیابان فرهنگ، خیابان بیست و چهار متری، خیابان شهرداری، خیابان آسمان ها، خیابان صرافها، خیابان دشت بهشت، خیابان علامه، خیابان پاک نژاد، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان ارغوان، خیابان درختی، خیابان پامچال، خیابان مروارید، خیابان صدف، خیابان شکوفه، خیابان لادن (کوی فراز)، خیابان فراز (کوی فراز)، خیابان پویش (بهرود)، خیابان پرورش (مخابرات)، خیابان بهزاد، کوی فراز و شهرک بوعلی با ۶ فاز.

موقعیت خیابان سعادت آباد

موقعیت خیابان سعادت آباد: اگر در حال گذر از خیابان سعادت آباد تهران باشید، به خیابان سرو در میدان کاج و بزرگراه نیایش میرسید. همچنین این خیابان از جنوب به «بلوار دریا» و از شمال به «بزرگراه یادگار امام» منتهی میشود.

خیابان سرو

خیابان سرو که جدیدا آن را با نام «خیابان آیت الله هاشمی رفسنجانی» میشناسند، طولی حدودا برابر با 2700 متر داشته که از شرق به میدان فرهنگ و از غرب به میدان کتاب منتهی میشود.

بلوارهای محله سعادت آباد

لیست بلوارهای مهم محله سعادت آباد: بلوار شهرداری، بلوار بهزاد، بلوار 24 متری، بلوار دریا، بلوار پاک نژاد، بلوار جوریکی، بلوار پیام، بلوار شهید فرحزادی، بلوار درختی، بلوار شهید حافظی، بلوار امام زاده، بلوار بهرود، بلوار پژوهش، بلوار پرواز، بلوار آتش‌نشانی، بلوار مطهری، بلوار پرورش.

آب و هوای سعادت آباد

اگر به دنبال «خرید آپارتمان در سعادت آباد» هستید، یکی از نکاتی که باید مد نظر بگیرید، آب و هوای آن است. آب و هوای سعادت آباد را میتوانید به صورت آنلاین در سایت accuweather چک کنید.

پارک سعادت آباد

در زیر میتوانید تصویری سه بعدی از پارک سعادت آباد تهران را ببینید.

ارتفاعات سعادت آباد

محله سعادت آباد تهران

قیمت آپارتمان‌ محله سعادت آباد تهران

سعادت آباد از محله های بالاشهر تهران به شمار میرود، ساخت و سازهای زیاد و افزایش اقبال عمومی به این منطقه باعث شده تا با روند رو به رشد قیمت ها در این محله روبرو باشیم. به طور کلی اگر قصد خرید خانه در سعادت آباد را دارید، حتما مبلغ مناسبی را باید در نظر بگیرید.

متوسط قیمت هر متر آپارتمان
25 تا 35
(میلیون تومان)
نمایش آپارتمان‌ها
متوسط قیمت هر متر زمین
60 تا 85
(میلیون تومان)
نمایش زمین‌ها

نقشه‌ سعادت آباد تهران

محدوده سعادت آباد با بزرگراه یادگار امام در شمال، شهرک غرب در جنوب، بلوار پاک نژاد در غرب و بزرگراه شهید چمران در شرق مشخص میشود. بلوار اصلی سعادت آباد در شمال به بزرگراه یادگار امام و در جنوب به میدان قدس متصل میشود.

دسترسی

بلوارهای شهرداری، بهزاد، پاک نژاد و خیابان های سعادت آباد سرو و فرهنگ برخی از شریان های مهم این منطقه به حساب می آیند. البته خط 7 مترو تهران که در دست ساخت است، در انتها به سعادت آباد میرسد و در این محله ایستگاه دارد. خطوط اتوبوسرانی نیز در سعادت آباد به اهالی این منطقه خدمت رسانی میکنند.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه سعادت آباد: ابتدایی دخترانه آتیه (غیردولتی)، ابتدایی پسرانه سعادت آباد، ابتدایی پسرانه باغ دانایی (غیردولتی)، ابتدایی پسرانه مهر هشتم، متوسط دوره اول پسرانه آینده سازان (غیر دولتی) مراکز ورزشی محله سعادت آباد: مجموعه ورزشی آرینا مراکز درمانی محدوده سعادت آباد: بیمارستان شهید مدرس، بیمارستان اعصاب و روان نیایش، بیمارستان پارسیان مساجد و مراکز دینی سعادت آباد تهران: مسجد جامع رسول، مسجد جامع الزهرا

مکان‌های دیدنی

بوستان ها و پارک های محله سعادت آباد: سعادت آباد، مدیریت، دلاوران، آبشار، شکوفه ستایش، پارک پرواز و صدف ،سنگی مراکز تجاری منطقه سعادت آباد: مرکز خرید سروشان، پاساژ بوعلی، مجتمع تجاری سهیل، پاساژ مادر و مجتمع تجاری رویال سعادت آباد

مشاورین متخصص سعادت آباد تهران

املاک شار

مشاورین املاک اساتید

املاک خانه نوین

املاک اسپرلوس

املاک خانه نوین

املاک خانه سبز

نظرات کاربران

امتیاز محله سعادت آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله سعادت آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله سعادت آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
08 فروردین 99

من خیلی دوست دارم این منطقه رو ولی بخوام انتخاب کنم گیشا رو ترجیح میدم به نظر من مشکل این منطقه اینکه اون طور که باید اصالت نداره هرچقدر هم گرون باشه لوکس باشه

کاربر میهمان
11 فروردین 99

همه گیشایی های با اصالت هم از گیشا رفتن محله های دیگه. شما الان رو ببین کجا خوبه

کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
14 اسفند 98

سعادت اباد جزو شیک ترین و گرون ترین محله های تهران است . ولی به شهرک غرب نمیرسه . من خودم سعادت اباد میشینم ولی در اینده اگه بتونم میرم فاز 1 تا 3 شهرک غرب .

برهمه .آذر در این محله زندگی کرده
16 بهمن 98

اصلا محله لوکسی نیست. ساعت 8شب به بعد پیادهروی در خیابان ها امنیت ندارد. در حقیفت یک خوابگاه بزرگ کارمندی است.

بیان
24 بهمن 98

میشه توضیح بدی چرا امنیت نداره

کاربر میهمان
14 اسفند 98

شما معلومه همان کاریر بالایی هستی . چون من اولین باره که از کسی میشنوم سعادت اباد کارمندیه خخخخخخخخخخ. داداش سعادت اباد لوکس ترین محله هاست . حالا ایشالا شما هم یک روزی بتونی بیای سعادت اباد خونه بگیری تا متوجه حرفهام بشی.

برهمه .آذر در این محله زندگی کرده
16 بهمن 98

سعادت آبادمحله ارواح است بجز خ مطهری و چهارراه سرو شما روح زندگی را در آن نمی بینید. هویت معماری ندارد. ترافیک زیاد. و 90درصد ساکنان آن را ساکنان تعاونی مسکن های ادارات تشکیل می دهند .سعادت آباد یک محله کارمند نشین است.و به درد زندگی نمی خورد.

کاربر میهمان
14 اسفند 98

دوست عزیز تعاونی های سعادت اباد هم بسیار گران است. و همین مساله باعث شده اغلب ساکنین تعاونی ها که کارمندان عالی رتبه بودند واحد خودشون رو به شخصی ها بفروشن و از سعادت اباد برن. تازه این تعاونی ها بیشتر در اسمانها و شهرک بوعلی و شهرک مخابرات و کوی فراز هستند که اصلا جزو سعادت اباد حساب نمیشن. همین کوی فراز جزو گران ترین و لاکچری ترین محله های تهران شده. الان خونه ها تو کوی فراز متری 50 میلیون شدن. بعد شما این 90 درصد رو از کجا اوردین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی باشه 10 درصد تعاونی باشه . که تازه اونم نیست. به لحاظ ترافیک هم الان همه جای تهران ترافیکه اما سعادت اباد به لطف اتوبان های متعدد و دسترسی خوب نسبت به محله های دیگه وضعیت بهتری داره. فقط با این حرفتون موافقم که هویت معماری نداره . اونم به خاطره بافت نوی سعادت اباد هست .

کاربر میهمان
30 شهریور 98

محله خوبی است از امنیت خوبی برخوردار است ولی بعضی وقت ها ترافیک بسیار زیادی دارد ولی به اتوبان چمران و بی ارتی و مترو شهرک غرب دسترسی دارد

خیابان‌های اطراف سعادت آباد تهران