فرشته تهران

فرشته تهران

مطمئنا اسم خیابان فرشته به گوش هر کسی که بخورد، لاکچری‌ترین خیابان تهران رو متصور می‌شود. خیابانی که مشخصه‌اش برج‌های سر به فلک کشیده لوکس و ماشین‌های عجیب و غریب رنگی است. با اینکه خیابان فرشته در م...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیخوب
امکانات رفاهیزیاد
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ فرشته تهران

خیابان فرشته با برخی از بهترین محلات دیگه در تهران همسایه است. این خیابان که در منطقه‌ی الهیه واقع شده است، از شمال هم با همین خیابان محدود می‌شود. در جنوب منطقه‌ی فرشته هم بزرگراه سبز و مهم مدرس قرار گرفته که دسترسی شما به هر نقطه‌ای از تهران را آسون می‌کند. خیابان فرشته از غرب با خیابان ولیعصر و از سمت شرق هم با خیابان شریفی‌منش همسایه است. فرشته تهران از ولیعصر کمی بالاتر از چهارراه پارک وی آغاز می‌شود و تا محدوده‌ی پل رومی در شرق ادامه پیدا می‌کند و طیف متنوعی از خانه‌ها در فرشته رو می‌توانید این بین ببینید.

کارشناس‌های املاک فرشته تهران

لینک‌های مرتبط

مطمئنا اسم خیابان فرشته به گوش هر کسی که بخورد، لاکچری‌ترین خیابان تهران رو متصور می‌شود. خیابانی که مشخصه‌اش برج‌های سر به فلک کشیده لوکس و ماشین‌های عجیب و غریب رنگی است. با اینکه خیابان فرشته در منطقه‌ی 1 شهرداری و بالاشهر تهران قرار گرفته است، اما بازهم هم از سایر محله‌های شمال شهر تهران بالاتر است و بازار «خرید آپارتمان در فرشته تهران» را، آن هم از نوع لوکسش، حسابی داغ کرده است. بخش زیادی از منطقه‌ی فرشته تهران رو برج‌ها و ساختمان‌های لوکس با ساخت و سازی مدرن و باکیفیت تشکیل می‌دهند که شاید دیگر ردپایی از گذشته در خیابان فرشته باقی نگذاشته باشند. هر چند که سرسبزی فرشته تهران و آب و هوای مطلوبش همچنان به قوت خودش باقی مانده است و همچنان آرزوی خیلی از خریداران خانه و آپارتمان در تهران می‌باشد. لقبی که به خیابان فرشته در منطقه‌ی الهیه می‌دهند، قلب پنت هاوس‌های تهران است.


فرشته یا همان خیابان فیاضی

اگر از خیابان فرشته حرف بزنیم، باید گفت که تنها به خرید و فروش آپارتمان‌های ویژه بسنده نمی‌شود. در منطقه‌ی فرشته شرایطی حاکم است که از هر کسی انتظار می‌رود آن را بالاشهر تهران بداند و نظر ویژه‌ای به آن داشته باشد. موقعیت جغرافیایی محله‌ی فرشته تهران به شکلی است که از نظر فضای سبز و آب و هوا همیشه دل‌انگیز محسوب می‌شود و در ذهن هر کسی که یک بار هم از کوچه‌های فرشته رد شده باشد، می‌ماند و انتخاب خیلی از مشتاقان «خرید آپارتمان در تهران» باشد.


برتری خیابان فرشته به دیگر خیابان‌های تهران

دلیلی که خیابان فرشته رو از سایر خیابان‌ها و حتی محله‌ها چه در منطقه‌ی یک و چه در کل تهران برتری می‌بخشد، امکانات عالی فراهم شده در این منطقه است. شما به عنوان یک فرد ساکن در منطقه فرشته تهران، دسترسی آسانی به هر چیزی که نیاز پیدا کنید خواهید داشت؛ آن هم نه از نوع معمولی، بلکه بهترینش. همین موارد کافی است تا قشر ساکن در خانه‌های فرشته، از نوع افراد معمولی جامعه نباشند و برای از افراد به خصوص، از جمله سلبریتی‌ها رو شامل شود.

قیمت

فرشته تهران با وجود گرون‌قیمت‌ترین ساختمان‌هایی که در آن هستند، معروف شده است. نمونه‌هایی از لوکس‌ترین برج‌ها، پنت هاوس، آپارتمان‌ها و خانه‌های ویلایی با متراژهای بالا و امکانات عجیب و غریب رو تنها می‌شود در خیابان فرشته تهران دید. از این رو به لحاظ قیمت، اگه خرید آپارتمان و خانه در فرشته رو بررسی کنیم، احتمالا با بالاترین قیمت‌های خرید آپاتمان در تهران مواجه می‌شویم. پس اگه می‌خواهید یکی از ساکنین لوکس محله فرشته تهران باشید، باید سرمایه‌ی خیلی خیلی زیادی رو برای لاکچری‌ترین خریدتان آماده کنید.

دسترسی

یکی از مزیت‌های نام برده شده در خیابان فرشته که برای خریداران خانه و آپارتمان در تهران هم اهمیت زیادی دارد، دسترسی مناسب این منطقه به سایر نقاط شهر است. شما در خیابان فرشته به هر نقطه‌ای از شهر می‌توانید دسترسی داشته باشید و این به سبب وجود بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهم مثل زعفرانیه و الهیه در اطراف این منطقه است. هر چند که از نظر مسافت منطقه‌ی فرشته با محدوده‌ی جنوبی و مرکزی تهران فاصله‌ی زیادی داره و ایستگاه مترو و اتوبوس مخصوص این خیابان وجود ندارد اما وجود تاکسی‌ها و برخی از ایستگاه‌های بی آرتی و همچنین مترو در نزدیکی محدوده‌ی فرشته، کار رفت و آمد با وسایل نقلیه‌ی عمومی رو تسهیل کرده است. اگه حمل و نقلتان تنها با ماشین شخصی است هم خیالتون راحت باشد. البته قابل ذکر است که این محله به سبب وجود مراکز تجاری و تفریحی و شرایط متفاوتش در شهر تهران، در برخی از اوقات بار ترافیکی بیشتری دارد.

امکانات

به لحاظ کامل بودن انواع امکانات برای سکونت آسوده در شهری مثل تهران، خیابان فرشته حرف اول را میزند. شما برای انواع نیازهاتون با بهترین مراکز شهر روبه‌رو هستید. از مراکز ورزشی، آموزشی تا تفریحی و تجاری. وجود انواع پاساژها و مال‌های بزرگ و لوکس در محدوده‌ی الهیه و خیابان فرشته، مشتاقان زیادی رو به سمت این محله جذب کرده است. نزدیکی خیابان فرشته به منطقه‌ی شمیرانات هم نه تنها آب و هوای خوب را به این منطقه بخشیده، بلکه این محله رو از لحاظ دسترسی به ییلاقات هم غنی کرده است. انواعی از کافه و رستوران‌های لوکس و خاص شهر تهران را هم می‌توانید در جایی مثل خیابان فرشته پیدا کنید.

طبیعت گردی

خیابان فرشته با ویژگی‌های عجیبش یکی از مکان‌هایی است که آدم‌ها باید گشت و گذاری در اون داشته باشند. با این حال، فرشته از مکان‌هایی برخوردار است که بر جذابیتش می‌افزاید. مال‌های لوکس و بزرگی مثل سام سنتر و کویین سنتر در این محدوده قرار دارند که هر روزه جمعیت زیادی به گذراندن اوقات فراغتشون در آن‌ها میپردازند. کافه‌ها و رستوران‌های شیک یا فودکورت سنترها هم، محبوبیت زیادی در این بین دارند. برخی از موزه‌هایی هم که در منطقه‌ی الهیه و محدوده فرشته واقع شدند، جذابیت زیادی برای مردم دارند. از جمله، موزه موسیقی ایران، دکتر حسابی و... . سفارت‌های واقع شده در این منطقه هم باغ‌های بی‌نظیری را دارند، مثل باغ سفارت ترکیه یا آلمان.

نظرات کاربران دربارهٔ فرشته

3٫1
22 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
خوب
امکانات رفاهی
زیاد
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله فرشته تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف فرشته

سوالات متداول

خیابان فرشته تهران از روی نقشه کجاست؟

خیابان فرشته که در منطقه‌ی الهیه واقع شده، از شمال هم با همین خیابان محدود میشه. خیابان فرشته از غرب با خیابان ولیعصر و از سمت شرق هم با خیابان شریفی‌منش همسایه است. فرشته تهران از ولیعصر کمی بالاتر از چهارراه پارک وی آغاز میشه و تا محدوده‌ی پل رومی در شرق ادامه پیدا میکنه.

قیمت خرید خانه‌ها و آپارتمان‌های خیابان فرشته چقدر شده؟

فرشته تهران با وجود گرون‌قیمت‌ترین ساختمان‌هایی که در اون هستن، معروف شده.

از این رو به لحاظ قیمت، اگه خرید آپارتمان و خانه در فرشته رو بررسی کنیم، احتمالا با بالاترین قیمت‌های خرید آپاتمان در تهران مواجه میشیم.

خیابان‌های معروف فرشته تهران کجاست؟

فرشته در نزدیکی خیابان الهیه تهران واقع شده است. علاوه بر اون برخی از معروف‌ترین خیابان‌های بالاشهر تهران هم در اطراف محله‌ی فرشته قرار گرفتن. مثل خیابان الهیه، خیابان ولیعصر و زعفرانیه و...

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.