تیم مانیشن با نام 2نبش در کنار شماست.

لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خانه‌ها و برج‌های لوکس تهران

آگهی ملک خودتون رو «رایگان» ثبت کنید | 2نبش یکی از 3 سایت پربازدید تخصصی املاک در کشور

فروش فوری ملک

برج ها و خانه های لوکس تهران

هنگام بررسی «قیمت آپارتمان ها در تهران» به خانه هایی با قیمت های نجومی برمیخوریم. اما این خانه ها بیشتر در کدام یک از محله های تهران قرار دارند؟ در این مقاله به بررسی برج های لاکچری و خانه های گران قیمت شهر تهران خواهیم پرداخت.

برج چناران تهران (الهیه)

برج چناران که در منطقه الهیه تهران قرار دارد، با وسعتی نزدیک به هشت هزار متر مربع، دارای 13 طبقه و 26 واحد مسکونی است که متراژ هر کدام از این خانه‌ها بین 320 تا 640 متر است. هر طبقه شامل 1 تا 3 واحد است و در طبقه آخر یک پنت هاوس قرار دارد. جالب است بدانید که برج چناران در جمع 5 ساختمان برتر تهران قرار دارد.

مجتمع چناران کجاست؟

در زیر میتوانید موقعیت جغرافیایی این مجتمع را بر روی نقشه گوگل ببینید.

برج آلتون کورت (نیاوران)

برج آلتون نیز به عنوان یکی از برج های لوکس تهران شناخته میشود. این برج در محله نیاوران تهران واقع شده و شامل 24 طبقه و 60 واحد مسکونی و 2 پنت هاوس است. هر واحد مسکونی بین 200 تا 640 متر مربع و دو پنت هاوس این برج 500 و 640 متر مربع هستند. وجود فضای سبز بسیار زیبا از نقاط قوت و زیبایی های این برج است.

برج آلتون کورت کجاست؟

در زیر میتوانید موقعیت جغرافیایی این مجتمع را بر روی نقشه گوگل ببینید.

برج روما رزیدنس (کامرانیه)

برج روما رزیندس تهران که در منطقه کامرانیه شمالی واقع شده است، مساحتی در حدود هفت هزار متر مربع دارد. این برج دارای 5 طبقه و 65 واحد مسکونی هست. هر واحد مسکونی در برج روما رزیدنس بین 350 تا 400 متر مربع است. البته از طبقات ششم تا سیزدهم روما رزیدنس نیز دو واحد 600 متر مربعی و 400 متر مربعی وجود دارد.

برج روما رزیدنس کجاست؟

در زیر میتوانید موقعیت جغرافیایی این مجتمع را بر روی نقشه گوگل ببینید.

برج رولکس فرمانیه تهران

برج رولکس یکی از گران ترین برج های تهران است. این برج 16 طبقه و 52 واحد مسکونی دارد. آپارتمان های این برج بین 130 تا 300 متر مربع دارند. از برجسته‌ترین امکانات این برج می‌توان به استخر 700 متری و سالن ورزشی مجهز آن اشاره کرد.

گران ترین و لوکس ترین خانه های تهران

تصاویر خانه اعیانی هوشمندی که در پایین مشاهده می کنید نه در آمریکاست و نه در اروپا. باور کنید در همین شهرک غرب خودمان است.

بالا شهر تهران + بهترین مناطق تهران برای زندگی کدام‌اند؟

همین الان بخوانید!

این خانه در 4 طبقه و 800 متر زیربنا ساخته شده است.

این خانه زنده است به این معنی که با تغییر روز و شب و فصل تغییراتی در آن بوجود می آید و تلفیقی از معماری سنتی ایرانی با معماری مدرن ، استفاده از آخرین تکنولوژی ها,متدها و برندهای سلطنتی و روز دنیا ، اجرای بسیار دقیق و خاص توسط استادان ایرانی و خارجی می باشد.

از جدیدترین قیمت و لیست آپارتمان‌ها در مناطق مختلف تهران مطلع شوید!

مشاهده‌ی امکانات آپارتمان‌ها

قرار گرفتن در بین 7 کاندید برتر مسابقات هوشمند KNX  آلمان در سال2010  (هوشمندترین ساختمان ایران تا سال2010)، دارای برچسب انرژی نوع A (بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی)

مطالب پیشنهادی


4 نظر درباره این مطلب

کاربر مهمان

بسیار عالی.

کاربر مهمان

آدم اینجا رو داشته باشه مهمه و همینطورم در کنار خانواده باشه.

فاطمه میم

نه تو دیگه کسی هستی اینجا اگه کنار خانوادت سالم و شاد باشه دنیا واست بهشته

محمدرضا لشگرنویس

اینطوری اینجا آدم پیر نمیشه