لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله چیذر تهران

محله چیذر تهران در منطقه یک تهران قرار دارد. چیذر یکی از محله های قدیمی و با اصالت تهران است. چیذر در قدیم شیزر نام داشت و در دامنه تپه ای با همین نام واقع شده بود. بخشی کوچکی از محله چیذر با توجه به معابر کم عرض و بافت قدیمی جزء مناطق بومی همچنان هستند اما عمده پهنه این محله به کلی نوسازی شده و معابر پهن شده و بافت جدید و ساختمان های لوکس جایگزین آن ها گردیده است.از باغهای معروف این ده باغ شعاع‌السلطنه است که سه دانگ آن از آن صارم‌الدوله بوده‌است. این باغ استخر قابل توجهی نیز داشته‌است. محلات اطراف چیذر شامل دزاشیب در شمال، قیطریه درجنوب ، رستم‌آباد در شرق و حکمت در غرب است.

محله چیذر تهران

قیمت آپارتمان‌ محله چیذر تهران

محله چیذر جزو مناطق شمالی و لاکچری تهران به شمار می رود. به همین جهت قیمت خانه ها در این منطقه بالاست. اگر قصد خرید خانه در چیذر تهران را دارید باید از قبل پی انداز مناسبی تهیه کنید.

نقشه‌ چیذر تهران

محدوده محله چیذر شامل خیابان فرمانیه و محله دزاشیب در شمال، بزرگراه صدر و محله قیطریه در جنوب، رستم آباد در شرق و حکمت در غرب می‌باشد.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه های مترو به چیذر ایستگاه های نوبنیاد و قیطریه هستند. که بوسیله اتوبوس و تاکسی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. این سیستم حمل و نقل عمومی در کنار بزرگراه صدر دسترسی مناسبی را برای این منطقه به وجود آورده است.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه چیذر: مدرسه دولتی دخترانه ابوطالب(دولتی)، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه رسالت(دولتی)، مدرسه متوسطه دوره اول دخترانه فاطمه بنت اسد(دولتی)، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه صراط(غیر دولتی)، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه رشد(غیر دولتی) مراکز ورزشی محله چیذر تهران: سالن ورزشی شکوه مراکز درمانی و بیمارستان های منطقه چیذر: مرکز خدمات و جامع سلامت چیذر، بیمارستان رفیده، درمانگاه چیذر، درمانگاه ندا مساجد و مکان های مذهبی چیذر: امام زاده اسماعیل بن زکریا، مسجد قائم بانک ها و ادرات محله چیذر تهران: بانک ملی، بانک مسکن، بانک دی، بانک مهر اقتصاد، بانک سپه، بانک اینده

مکان‌های دیدنی

مراکز خریدچیذر تهران: مجتمع تجاری چیذر، مرکز خرید سانا بوستان های منطقه چیذر : بوستان پگاه، بوستان شب تاب

مشاورین متخصص چیذر تهران

مسکن ایساتیس اندرزگو

املاک صدف

گروه مشاورین املاک امیر

املاک صدف

نظرات کاربران

امتیاز محله چیذر تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  زیاد
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره محله چیذر تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله چیذر تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

مریم باقری
مریم باقری
11 شهریور 98

من که نرفتم و نمی‌تونم برم ولی می‌خوام. خوش به حالتون که اونجا زندگی می‌کنید. خدا بهتون بیشتر بده.

آواتار
کاربر میهمان
15 تیر 98

بهترین مکان آنجا آستان مقدس امامزاده علی اکبر چیذر (هیئت جاج محمود کریمی) است.