سئول تهران

سئول تهران

شهرک سئول در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. در سال 1354 طی بازدید غلامرضا نیک پی شهردار وقت تهران، از سئول در راستای همکاری میان ایران و کره جنوبی دو خیابان بزرگ در این دو پایتخت نهاده شد. به این ...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیمعمولی
امکانات رفاهیکم
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ سئول تهران

شهرک سئول در شمال و شرق با خیابان سئول محدود شده است. در غرب و جنوب شهرک سئول نیز بزرگراه های چمران و هاشمی رفسنجانی قرار دارند.

کارشناس‌های املاک سئول تهران

لینک‌های مرتبط

شهرک سئول در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. در سال 1354 طی بازدید غلامرضا نیک پی شهردار وقت تهران، از سئول در راستای همکاری میان ایران و کره جنوبی دو خیابان بزرگ در این دو پایتخت نهاده شد. به این صورت که خیابانی در تهران به نام سئول و خیابانی در پایتخت کره جنوبی به نام تهران نام گذاری شد. در سال 2003 نیز به مناسبت چهلمین سالگرد اتحاد دوستی دو کشور پارک سئول در محله سئول افتتاح شد.خیابان سئول به بزرگی 3 کیلومتر در شمال تهران و در این منطقه قرار گرفته است.  از خیابان های این محل می‌توان به خیابان صابری، خیابان کولیوند، خیابان دانشور شرقی و... اشاره کرد. از محله های همسایه سئول میتوان به محله سعادت آباد و محله اوین اشاره کرد

دسترسی

شهرک سئول به دلیل مجاورت با بزرگراه چمران، بزرگراه نیایش و بزرگراه کردستان دسترسی خوبی را برای رفتن به سایر نقاط تهران فراهم کرده است.

نظرات کاربران دربارهٔ سئول

3
13 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
معمولی
امکانات رفاهی
کم
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله سئول تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف سئول

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.