لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خیابان پیروزی تهران

خیابان پیروزی تهران که در گذشته با نام خیابان فرح آباد شناخته می شده است در منطقه 13 و 14 شهرداری تهران قرار دارد. بخش شمالی محله در منطقه 13 و بخش جنوبی آن در منطقه 14 تهران واقع شده است. در سال 1357 به دلیل قرارگیری نیروی هوایی در این منطقه، محله نیروی هوایی تاثیر ویژه ای در شکل گیری انقلاب داشته است به همین جهت پس از پیروزی انقلاب خیابان و کل محله را پیروزی نامیدند. بافت محله پیروزی سنتی است اما با احداث بزرگراه های امام علی و بسیج بافت منطقه تغییر کرد و به سمت نوسازی پیشرفت، به شکلی که امروزه 70 درصد محله پیروزی را خانه های نوساز 4 تا 7 طبقه شکل داده است. محله های صد دستگاه، چهارصد دستگاه و پرستار از محلات مهم این منطقه هستند.

خیابان پیروزی تهران

قیمت آپارتمان‌ خیابان پیروزی تهران

قیمت خانه در خیابان پیروزی نسبت به شمال و غرب تهران از وضعیت بهتری برخوردار است و می توان با قیمتی متوسط صاحب خانه شد. البته این به معنی پایین بودن قیمت در خیابان پیروزی نیست. پس اگر قصد خرید خانه در پیروزی تهران را دارید پس انداز خوبی باید فراهم کنید.

نقشه‌ خیابان پیروزی تهران

محله پیروزی تهران شامل خیابان دماوند در شمال، شهرک های صد دستگاه و چهارصد دستگاه در جنوب، میدان شهدا (ژاله سابق) در غرب، و میدان شهید کلاهدوز در شرق می شود.

دسترسی

خط 4 متروی تهران از خیابان پیروزی می گذرد که علاوه بر کاهش بار ترافیکی، دسترسی به سایر نقاط تهران را نیز آسان کرده است. احداث بزرگراه امام علی نیز در سال های گذشته نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی این منطقه داشته است. با این وجود برخی از خیابان های محله پیروزی مانند خیابان نبرد از ترافیک بالایی برخوردارند. ایستگاه های متروی شهدا، ابن سینا (شیخ‌الرئیس)، پیروزی، نبرد، نیرو هوایی و ایستگاه متروی شهید کلاهدوز در محله پیروزی تهران قرار گرفته اند.

امکانات

بیمارستان فجر، مهم ترین مرکز درمانی خیابان پیروزی است. رستوران ها، آبمیوه فروشی ها، سفره خانه و کافی شاپ های زیادی در پیروزی وجود دارند پس نگران گرسنگی نباشید. آب میوه فروشی گل یخ و رستوران افتخاری قدیمی ترین های محله با قدمتی بیش از 30 سال هستند.

مکان‌های دیدنی

پارک های پیروزی، پرستار و گلنما، مراکز خرید کساء و پانوراما و سینما پیروزی مهم ترین دیدنی های عمومی محله پیروزی تهران هستند.

مشاورین متخصص خیابان پیروزی تهران

مسکن پاسارگاد شرق

مشاورین املاک رضا

املاک امید

مشاورین مسکن ملت

املاک بانک رهنی

نظرات کاربران

امتیاز خیابان پیروزی تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره خیابان پیروزی تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره خیابان پیروزی تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

فاطمه حاجی تبار
فاطمه حاجی تبار در این محله زندگی کرده
19 بهمن 98

شلوغ ولی دوست داشتنی

آواتار
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
10 دی 98

من داشتم اسباب کشی می کردم به خیابان پیروزی تهران که واقعا اگر شرکت باربری آرامش بار تهران با اون تجربه خودش تمام کارها و راه های ورود به حمله رو بلد نبود واقعا گیر می کردم، چون من از شهرستان به تهران و منطقه پیروزی اسباب کشی کردم.

هلیا اصغری زاده
هلیا اصغری زاده در این محله زندگی کرده
22 خرداد 98

خوب بود.

خیابان‌های اطراف خیابان پیروزی تهران