خیابان پیروزی تهران

خیابان پیروزی تهران

پیروزی یا فرح آباد سابق که روزی شکارگاه شاهان قاجاری بوده و امروزه از اون برو و بیا فقط هیاهوی چند محله‌ای که پیروزی نقطه اتصالشونه مونده. اما در ادامه، میخوایم پر رونق‌ترنی محله برای «رهن، اجاره و خ...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیمعمولی
امکانات رفاهیمعمولی
میزان ترافیکسنگین

نقشه‌ خیابان پیروزی تهران

پیروزی تهران در منطقۀ 13 شهرداری و در محدودۀ شرقی تهران قرار گرفته. محلۀ پیروزی اتصال‌دهندۀ چند خیابون مهم و پر رفت و آمد شهره. به همین دلیل هم است که پیروزی از خوش‌مسیرترین مناطق شهر به شمار میره. خیابان پیروزی از میدان شهدا (ژاله سابق) شروع میشه و در شرق به بزرگراه بسیج یا میدان شهید کلاهدوز منتهی شده است. از جنوب هم خیابان پیروزی با بزرگراه محلاتی احاطه شده. مختصات دقیق‌تری از محدودۀ پیروزی رو میتونین در نقشۀ زیر بررسی کنین.

کارشناس‌های املاک خیابان پیروزی تهران

لینک‌های مرتبط

پیروزی یا فرح آباد سابق که روزی شکارگاه شاهان قاجاری بوده و امروزه از اون برو و بیا فقط هیاهوی چند محله‌ای که پیروزی نقطه اتصالشونه مونده.

اما در ادامه، میخوایم پر رونق‌ترنی محله برای «رهن، اجاره و خرید خانه در تهران» رو معرفی کنیم، یعنی محلۀ پیروزی تهران.


تاریخچۀ خیابان پیروزی تهران

شکل‌گیری خیابان پیروزی تهران یا فرح آباد سابق به زمانی برمیگرده که یکی از شاه‌های قاجار برای دسترسی راحت‌تر به کاخ دوشان تپه و شکارگاهش شروع به ساخت جاده‌ای کرد.

حالا این خیابان در شرق تهران و در منطقۀ 13، همون جاده‌ایه که از دروازه دوشان تپه کشیده شده بود و امروز به یکی از شلوغ‌ترین و شناخته‌شده ترین نقاط تهران تبدیل شده. هر چند که در گذشته این محدوده هر سه محلۀ امروزی تهران نو، پیروزی و نیروی هوایی رو شامل میشد اما در حال حاضر این محله‌ها مستقل شدن.

اما این معروفیت از دهۀ پنجاه و قرارگیری پادگان نیروی هوایی در اونجا آغاز شد. بعد از عبور بزرگراه امام علی از خیابان پیروزی هم توجه بیشتری به این خیابان شرقی تهران شد.


بافت خیابان پیروزی تهران

خیابان پیروزی تهران با اینکه قدمت زیادی داره اما با وجود رونق خرید و اجارۀ آپارتمان در پیروزی، بافت خانه‌ها و آپارتمان‌های این محله هر روز مدرن‌تر میشه و در کنار خانه‌های قدیمی‌تر محلۀ پیروزی بافت متفاوتی رو ایجاد میکنه.

پس اگه قصد «خرید خانه و آپارتمان در خیابان پیروزی تهران» رو دارین، میتونین انتخاب‌های متفاوتی رو در این محله بررسی کنین.


خیابان‌های محلۀ پیروزی تهران

این محله با موقعیت جغرافیایی که داره در نقطه اتصال چند خیابون قرار گرفته که هر کدوم از این خیابون‌ها در پیروزی شناخته‌شده هستن. مهم‌ترین خیابون‌ها در پیروزی عبارتند از صد دستگاه، چهارصد دستگاه و خیابان پرستار.

خانه‌ها و آپارتمان‌های این خیابون‌ها در پیروزی تهران، این روزها از بازار خوبی برای خرید و اجاهر برخوردارن.


بهترین خیابان‌ پیروزی تهران کجاست؟

با اینکه خرید خانه و آپارتمان در پیروزی تهران، از رنج قیمتی مناسبی برخورداره اما در همین محله یکی از بهترین خیابون‌های شهر با گرون‌ترین خونه‌های ممکن رو میتونین پیدا کنین. خیابان پرستار در پیروزی از بافت متفاوتی نسبت به تمام محله بهره‌مند شده. در نتیجه اگه بودجۀ کافی دارین، فرصت خرید خونه و آپارتمان در پرستار پیروزی رو از دست ندین.

بافت محله پیروزی سنتی است اما با احداث بزرگراه های امام علی و بسیج بافت منطقه تغییر کرد و به سمت نوسازی پیشرفت، به شکلی که امروزه 70 درصد محله پیروزی رو خانه های نوساز 4 تا 7 طبقه شکل داده است.

برای دیدن قیمت آپارتمان‌‎های خیابان پیروزی و بررسی ملک‌هاش، میتونین اینجا کلیک کنین.

قیمت

پیروزی از محلاتی در شهر تهران به شمار میره که از میانگین قیمتی مناسبی برای خرید و اجارۀ خونه و آپارتمان برخورداره. هر چند که نقاطی در این محله مثل خیابان پرستار است که با داشتن آپارتمان‌های لوکس قیمت زیادی دارن و گرون هستن، اما امروز خرید و اجارۀ خونه در پیروزی با قیمت مناسب برای بسیاری امکان‌پذیره. علاوه بر اون انتخاب‌های شما در بین خونه‌ها پیروزی میتونه متنوع باشه چون امروزه بافت این محله متشکل از هم خونه‌های ویلایی چند سال ساخت و هم آپارتمان‌های نوساز و مدرنه. با وجود امکانات، دسترسی مناسب و بافت خوب این محله، قیمت مناسب مسکن یک امتیاز ارزشمند دیگه‌ است که خونه‌دار شدن در پیروزی رو میتونه به یک تصمیم منطقی تبدیل کنه.

دسترسی

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت خیابان پیروزی تهران، خوش‌مسیر بودن و دسترسی مناسبش به تمام نقاط شهر تهرانه. این محله در محاصرۀ چند تا از بزرگراه‌های شهر مثل بزرگراه امام علی، بسیج و محلاتی است. در نتیجه اگه با ماشین شخصی رفت و آمد میکنین، خونه‌دار شدن در پیروزی از این بابت براتون دردسری ایجاد نمیکنه. اگه شما از طرفداران وسایل نقلیۀ عمومی هستین هم نگران نباشین، چون خیابان پیروزی در این زمینه امکانات خوبی داره. چند ایستگاه مترو در محدودۀ پیروزی قرار گرفته مثل ایستگاه مترو پیروزی، ایستگاه مترو نیرو هوایی، ایستگاه شهید کلاهدوز و...

امکانات

دسترسی عالی به انواع امکانات رفاهی برای ساکنین آپارتمان‌ها و خانه‌های پیروزی از امتیازات ارزشمند خانه‌دار شدن در این محله است. از بابت امکانات آموزشی و مدارس در پیروزی با وجود تعدد این مراکز نگرانی‌ای وجود نداره. این مراکز آموزشی در خیابان پیروزی تهران عبارتند از مدرسۀ اندیشه امام، منتظر المهدی، شهید مفتح و شکوفه‌های قرآن. چندین موسسۀ آموزش زبان هم در این محله قرار گرفته. دانشگاه آزاد هم در خیابان پیروزی تهران شعبه داره. مراکز تجاری و تفریحی زیادی هم در خیابون پیروزی واقع شدن که به خاطر قیمت مناسبشون همیشه پر از مشتری هستن، مثل چهارراه کوکاکولا یا دهقان. برخی دیگه از این مراکز تجاری مثل پاساژ کسا یا پانورما هستن. اگه به دنبال مراکز دینی و مذهبی هم هستین، چندین مسجد و تکیه در خیابان پیروزی قرار گرفته مثل مسجد علوی، امام تقی، ائمه اطهار و... در خیابون پیروزی امکانات درمانی خوبی هم وجود داره که نیاز شما رو برطرف میکنه.

طبیعت گردی

خیابان پیروزی از معدود محله‌های تهرانه که از فضای سبز کافی‌ای برخورداره و چندین پارک و بوستان داره مثل بوستان پیروزی، بوستان چهارصد دستگاه و... مراکز تجاری و مغازه‌های مختلف محلۀ پیروزی رو هم که بالاتر براتون گفتیم و میتونین بهشون سری بزنین و خریدتون رو بکنین. علاوه بر این موارد، خیابون پیروزی از مکان‌های دیدنی متفاوتی هم برخورداره مثل چندین سینمای قدیمی و جدیدی که در این محله مستقر هستن. بسیاری از کافه‌ها و رستوران‌های مختلف هم در پیروزی قرار گرفتن که میتونن پاتوق آخرهفته‌های شما و دوستانتون باشن. اگه خاطرتون از بابت اطلاعات و جزئیات خرید خونه و زندگی در پیروزی تهران راحت شد، فرصت صاحب‌خونه شدن در پیروزی رو از دست ندین.

نظرات کاربران دربارهٔ خیابان پیروزی

3٫1
47 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
معمولی
امکانات رفاهی
معمولی
میزان ترافیک
سنگین

تجربیات شما درباره محله خیابان پیروزی تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف خیابان پیروزی

سوالات متداول

پیروزی تهران در کجای نقشه تهران قرار میگیره؟

«محله‌ پیروزی تهران» به صورت مشترک در منطقه‌های 13 و 14 قرار میگیره، به طوریکه بخش شمالی اون در منطقه‌ی 13 و بخش جنوبی اون هم در منطقه‌ی 14 قرار گرفته.

در کدوم خیابون پیروزی تهران خونه بخرم؟

خیابون پیروزی تهران که شامل بخش‌های زیادی برای سکونته، انتخاب‌های زیادی برای خریداران آپارتمان داره. تمام بخش‌های «محله پیروزی تهران» از امکانات و دسترسی خوبی برخوردارن اما از بهترین‌های این محله میشه به خیابون پرستار، چهارصد دستگاه و صد دستگاه اشاره کرد.

معروف‌ترین خیابان‌های پیروزی تهران کدومه؟

پیروزی تهران یکی از محلات بزرگ و پرجمعیت شهره که از طرفداران زیادی برای خرید آپارتمان برخورداره. «محله پیروزی تهران» خیابون‌های زیادی رو داره که برای خرید خونه و سکونت در اون بسیار مناسب هستن. از جمله‌ی اون‌ها، خیابون کرمان، خیابون نبرد شمالی و بلوار نیکنامه.

قیمت خرید آپارتمان در محله پیروزی چقدره؟

از دلایل محبوبیت محله پیروزی رنج قیمتی مناسب برای خرید خونه در اونه. هر چند که از تفاوت قیمت در برخی بخش‌های این محله که هم‌قیمت با بالاشهر هستن، نباید تعجب کرد. اما به طور کلی «خرید آپارتمان در پیروزی تهران» از رنج مناسبی برای همه‌ی اقشار جامعه برخوداره.

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.