لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله جنت آباد تهران

جنت آباد در شمال غرب تهران قرار داره، با آب‌و‌هوای بی‌نظیر و آینده‌ی روشنش! اگه قصد «خرید آپارتمان در جنت آباد تهران» رو دارین، با 2نبش همراه باشین.


تاریخچه‌ی محله‌ی جنت آباد تهران

داستان شکل‌گیری جنت آباد هم مثل محله‌های اطرافش، حکایت غم‌انگیز و ناگزیر تبدیل باغ به برجه! پرنده به پرده، رود به دود و...

سال‌های دور، رودخونه‌های کن و سولقان و چشمه‌های باغ فیض، پرواز شاهین‌ها و درخت‌های گیلاس و انار بهشت کوچیکی رو در شمال غرب تهران دست و پا کرده بودن. تهران که بزرگ شد، محله‌ای ایجاد شد که اسم محله‌ی تازه ساخته شده رو به یاد اون هوای بهشتی گذاشتن جنت آباد! جنتی که از بهشت میاد!

در ابتدای احداث جنت آباد، خرید یا اجاره‌ی خانه در جنت آباد نیاز به بودجه‌ی کمی داشت. برای همین تعداد زیادی از اهالی شهرهای دیگه که به تهران کوچ می‌کردن، ساکن جنت آباد می‌شدن.

بعد از انقلاب بخشی از زمین‌های موجود در جنت آباد به کارمندان نهادهای مختلف اختصاص داده شد، ضمن اینکه عزیزان زرتشی هم در این محله ساکن بودن و هستن! جنت آباد به چندین دانشگاه نزدیکه، به خاطر همین تعدادی از اهالی محله جنت آباد رو هم دانشجویان تشکیل میدن.

با گسترش ساخت بزرگراه توی پایتخت، جنت آباد دسترسی خوبی به سایر نقاط شهر پیدا کرد و حالا قیمت خرید خانه در جنت آباد روز به روز در حال افزایشه.


خیابان‌های مهم جنت آباد تهران

محله‌‌ی جنت آباد تهران به سه قسمت، جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم میشه.


جنت آباد شمالی تهران

جنت آباد شمالی از شمال به بلوار سیمون، از جنوب به بزرگراه شهید آبشناسان، از غرب به بزرگراه شهید باکری و از شرق به بزرگراه شهید ستاری و خیابان میلاد متصل میشه. مهم‌ترین خیابان و بلوارهای های جنت آباد شمالی ایران شهر، گلستان غربی و شرقی و انصار‌المهدی هستن.


جنت آباد مرکزی تهران

جنت آباد مرکزی از شمال به بزرگراه شهید آبشناسان، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به بزرگراه شهید ستاری و از غرب به بزرگراه باکری متصل میشه. خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم هم از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد مرکزی هستن.


جنت آباد جنوبی تهران

جنت آباد جنوبی در شمال خودش به بزرگراه همت میرسه و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی! در شرقش بزرگراه شهید ستاری و در غربش بزرگراه شهید باکری قرار داره. بلوار لاله، چهارباغ و خیابان شاهین جنوبی از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد جنوبین!


بهترین و معروف‌ترین منطقه‌ی جنت آباد تهران

جنت آباد جنوبی از شمالی و مرکزی پر طرفدارتره! خیابان‌های منظم‌تری داره، دسترسی‌ها و امکاناتش بیشتره. البته فضای سبز کمتری داره اما مراکز خریدش خیلی بیشتره! حد فاصل بین میدان چهار باغ تا بلوار آیت الله کاشانی بهترین منطقه‌ی جنت آباد محسوب میشه! ضمن اینکه شهرک‌های بنفشه، یاس و والفجر از مناطق خوب این محله به شمار میان!


آب و هوای جنت آباد تهران

جنت آباد به خصوص جنت آباد شمالی آب‌و‌هوای خوبی داره. تراکم جمعیت در بخشی از مناطقش زیاده اما آلودگی هوا خیلی در جنت آباد ملموس نیست. جنت آباد شمالی نسبت به دو تای دیگه خلوت‌تر هم هست!

محله جنت آباد تهران ۲نبش

قیمت آپارتمان‌ محله جنت آباد تهران

جنت آباد در شمار محله‌های بالا شهر تهران قرار می گیره. قیمت خانه‌ها در جنت آباد شمالی یا جنوبی تفاوت چندانی به لحاظ مکانی نداره و بیشتر بسته به نوع خانه‌ای است که انتخاب میکنین. خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی نیاز به بودجه‌ی بیشتری داره و به سمت شمال جنت آباد، از قیمت ملک کم میشه! در شهریور 99 قیمت خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی، به طور میانگین متری 44 میلیون تومان، در جنت آباد مرکزی میانگین متری 38 میلیون تومان و در جنت آباد شمالی میانگین متری 32 میلیون تومانه!

نقشه‌ بلوار جنت آباد تهران

محله‌ی جنت آباد تهران در شمال غرب پایتخت قرار داره! متعلق به منطقه‌ی 5 شهرداری تهرانه و از شمال به حصارک زیبا می‌رسه، از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی، در غرب به محله‌ی شهران و در شرق به بزرگراه ستاری منتهی میشه!

دسترسی

دسترسی جنت آباد با توجه به بزرگراه های همت، باکری و ستاری در وضعیت خوبی قرار داره. البته چون جنت آباد در شمال غربی تهران قرار داره برای دسترسی به نقاط جنوبی و شرقی تهران باید زمان بیشتری را صرف کنین. جنت آباد ایستگاه مترو نداره و متروی جنت آباد در دست احداثه! ضمن اینکه تاکسی و اتوبوس فراوانی در جنت آباد موجوده و توقفگاه سامانه‌ی 5 شرکت واحد تهران در این محله قرار داره!

امکانات

مراکز خرید جنت آباد: بازار ميوه و تره‌بار و بازار بزرگ جنت، مرکز خرید سمرقند، پاساژ طوبی، مرکز خرید گلستان، مرکز خرید بوستان، مرکز خرید عبادی، بازار گل و گیاه غرب تهران، مرکز خرید چراغی، پاساژ 88، مرکز خرید علی، مجتمع تجاری سرای مهستان، بام لند نیایش، بازار، بازار تره بار علامه، مرکز تجاری ایران زمین از مراکز خرید موجود در جنت آباده! مراکز آموزشی جنت آباد: مدارس علی‌اکبر بادامچی،22 بهمن، بنت‌الهدی،سلام همت، اندیشه ی فکور و دبیرستان سلام، طلوع سبز، شاملو، صنایع هوایی هواپیمایی ایران، جوانه‌ها، شهيد مطهري، شمیم یاس، مراکز زبان شکوه، گات و ایلزنی، کتابخانه شهدای حصارک، کانون پرورشی فکری، سرای محله جنت آباد، مجتمع فرهنگی هنری آدینه، خانه فرهنگ محصل، مرکز آموزش و آزمون پایه یکم و دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه آزاد از مراکز آموزشی موجود در جنت آباده. مراکز درمانی محدوده جنت آباد: مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی، بیمارستان امید، بیمارستان عرفان نیایش، کلینیک کودکان ارمغان سلامت، درمانگاه شبانه‌روزی جنت‌آباد ، درمانگاه شبانه‌روزی ایلیاد و کلینیک غدد جنت آباد و کلینیک ایران پارس از مراکز درمانی محدوده جنت آباد هستن. مساجد و مراکز دینی جنت آباد: مسجد نظام مافی، مسجد حضرت رسول(ص)، مسجد نیایش، کانون فرهنگی قرآنی ثقلین، مسجد انصار المهدی، مسجد امام مهدی(عج)، مسجد ثارالله(ع)، مسجد ولی الله اعظم(عج)، مسجد خامس آل عبا(ع)، مسجد صادق آل محمد(ع)، مسجد امام حسین(ع) و حسینیه قمر بنی هاشم(ع) از مراکز دینی جنت آباد به شمار میان. مراکز ورزشی جنت آباد: ورزشگاه شهید درفشی‌فر( پرسپولیس)، مجموعه ورزشی صالحین، خرم شاد، یزدان، منظر و نجم، باشگاه‌های ورزشی کیهان، اسپینو، تریپلت، گلدن بادی، هنرمندان، عدل، آرسام، عابدینی، بانوان بهار، آتش نشانی، ماهان، سپهر نوین، جم اسپا، باشگاه کودکان کاکرون، استخرهای آسیا و آسیای نوین از مراکز ورزشی این محله هستن.

مکان‌های دیدنی

توی جنت آباد میشه به شهربازی هورا پارک رفت که یه شهربازی سرپوشیده برای سنین مختلفه. حس عجیب پرواز یا سقوط آزاد رو در باشگاه ورزش‌های هوایی سیمرغ رو تجربه کرد. سری به پردیس سینمایی سمرقند زد، فیلم یا تئاتر دید و در بوستان‌های سرسبزی که بیشتر در جنت آباد شمالی قرار دارند قدم زد، دوید و لذت برد. بوستان‌هایی مثل ایثار، میثم، شبنم، تندرستی و محصل.

مشاورین متخصص بلوار جنت آباد تهران

املاک بزرگ نیایش

املاک ارشیا

دپارتمان پادنا

مسکن الف

املاک سامان

املاک بزرگ نیایش

سوالات متداول

جنت آباد تهران در منطقه‌ی 5 قرار گرفته که محدوده‎‌ی غربی تهرانه. «محله جنت آباد تهران» وسعت و جمعیت زیادی داره. جنت آباد تهران روی نقشه، در همسایگی محلات پونک، حصارک و بزرگراه اشرفی قرار گرفته.

فارغ از موقعیت عالی جنت آباد در شمال غربی تهران، ساختمان‌های این محله از بافت مدرنی برخوردارن. «محله جنت آباد تهران» با وجود قدمت زیادش اما خانه‎‌های نوسازی داره که اکثر افرادی که به فکر خرید خانه در غرب تهرانن، به این محله فکر میکنن.

جنت آباد در منطقه‌ی 5 و شمال غرب تهرانه که از بهترین مناطق شهر محسوب میشه. در نتیجه هر بخشی از این محله، از موقعیت خوبی برای «خرید آپارتمان در جنت آباد تهران» برخورداره. محله‌ی جنت آباد از سه قسمت جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی تشکیل شده و علاوه بر اون‌ها از پرطرفدارترین محله‌های جنت آباد، خیابان‌های چهار باغ و لاله است.

جنت آباد در منطقه‌ی 5 و شمال غرب تهرانه که از بهترین مناطق شهر محسوب میشه. در نتیجه هر بخشی از این محله، از موقعیت خوبی برای «خرید آپارتمان در جنت آباد تهران» برخورداره. محله‌ی جنت آباد از سه قسمت جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی تشکیل شده و علاوه بر اون‌ها از پرطرفدارترین محله‌های جنت آباد، خیابان‌های چهار باغ و لاله است.

نظرات کاربران

امتیاز محله جنت آباد تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  زیاد
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره محله جنت آباد تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله جنت آباد تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
24 شهریور 99

سلام. بنده چند سالی هست كه در محله‌ی چهار باغ جنت آباد جنوبی زندگی ميكنم. برای زندگی محله‌ی خيلی آرام و خوبیه و من راضی هستم. با آرزوی سلامتی و شادی برای همه.

کامران ۲نبش
کامران
03 شهریور 99

بسیار خلوت و آرومه. هوا و باد شهریار می وزه، مردم مهربان، پارک های خلوت و ساکت، همدلی در مردم. ولی خونه ها گرون شده دیگه.

خرید خانه در جنت آباد ۲نبش
خرید خانه در جنت آباد
01 تیر 99

جنت آباد، برای خرید خانه خیلی مناسبه؛ حتما پیشنهاد میکنم :)

سپهسالار ۲نبش
سپهسالار در این محله زندگی کرده
05 اردیبهشت 99

بنده 10 ساله اینجا زندگی میکنم و بهش عادت کرده ام , کلا از نظر امکانات و رفاهیات یک پله از پونک و سعادت آبا پایین تره اما از نظر مردم و فرهنگ فکر میکنم از سعادت آباد بالاتر و هم سطح پونک باشه تجربه زندگی در بالاشهر اعم از قیطریه و ولنجک و ... رو هم نداشته ام که بتونم مقایسه کنم

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
24 اردیبهشت 99

شما معلومه تجربه زندگى در سعادت اباد هم نداشته ايد كه سطح فرهنگى مردم پونك را از سعادت آباد بالاتر مى دانيد!!!!!

حسن الوانی ۲نبش
حسن الوانی در این محله زندگی کرده
21 فروردین 99

ازسالها قبل که ترک نشین بودمحله اش.اما انقدر باکلاس وآرام هست که انگار واقعا هم بهشته.بنظرم بهترین جای تهران یکیش همینجاس.فوق العاده خاطرانگیزه.هرکی بره برد کرده.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
26 فروردین 99

خب دوست عزیز شما تجربه ی زندگی در جاهای بهتر تهران مثل شمرون رو نداشتین که جنت اباد به نظرتون خوب میاد. اصلا تعریف با کلاس از نظر شما با تعریف باکلاس از نظر خیلی ها فرق میکنه.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
08 اسفند 98

بهترین در منطقه 5

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
08 اسفند 98

واقعا خوب ودارای امکانات،و دسترسی عالی به بزرگراهها و آب و هوای خوب...

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
08 اسفند 98

بینظیر

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
14 آبان 98

در تابستان چند بار با چشم خودم موش ها رو در پیاده رو مشاهده کردم که بدلیل بهداشت محیط وظاهرناخوشایند چندشم شد

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
28 دی 98

من 20 سال است كه در اين مكان زندگی می‌كنم كه تا به حال چنين چيزی مشاهده نكرده‌ام.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
14 بهمن 98

من تا حالا چنین چیزی ندیدم احتمالا توهم زدی

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مرداد 99

شما احتمالا حسن آباد و سنگلج تشریف بردید، دوست عزیز. وگرنه منطقه ای که فاقد آب های سطحی مثل جوی باشه و همچنین در ارتفاع قرار داشته باشه و همچنین به صورت شیب باشه که اصلا توش چنین چیزی وجود نداره. می خوای خالی ببندی، یه چیزی بگو، ملت به تو نخندن.

پری ۲نبش
پری در این محله زندگی کرده
30 شهریور 98

این منطقه تو یک سال اخیر به شدت افزایش قیمت داشته و به یکی از مناطق گرون قیمت تهران تبدیل شده.ولی متاسفانه به شدت مهاجر نشین و تازه به دوران رسیده نشینه. اکثرا کسانی هستند که از شهرهای دیگه مهاجرت کردند و چون از نظر مالی یکم بهتر بودن اینجا ساکن شدن. و خیلی ها هم که تاحالا اطراف تهران ک جنوب تهران زندگی میگردن اومدن جنت اباد و تازه به دوران رسیدن و اسمشم گذاشتن بالای شهر!!!!

نقاط قوت

 • خلوتی
 • دسترسی
 • بافت نوساز
آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
05 آبان 98

زهره ۲نبش
زهره
10 آذر 98

دقیقا موافقم ! بنده خودم چند مورد رو عینا دیدم که تا از شهرستان اومدن یه راست رفتن سعادت اباد ساکن شدن ! خیلی هم‌ذوق کرده بودن !!! از این همه جای درست حسابی تو تهران مثل ولنجک و زعفرانیه و الهیه، اینا فقط اسم سعادت اباد رو شنبده بودن و جاهای دیگه رو بلد نبودن و ذوق مرگ شده بودن که سعادت ابادن ! جنت اباد هم که دیگه بمااااااااند.... بدون شرح :)))))))) :D

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
29 اسفند 98

دوست عزيز تو اين يكسال اخير همه جاى تهران گرون شده. اما جنت اباد هنوز هم يكى از مناطق گرون تهران نيست چون مناطق گرون هم تو اين يكسال گرون تر شدن. اينطورى نبوده كه همه جا ثابت باشه و فقط جنت اباد گرون بشه . قيمت خانه در جنت اباد متوسط قيمت تهران است

محمد موسی‌نژاد ۲نبش
محمد موسی‌نژاد
07 تیر 98

با کلاس و عالی عالی عالی. خداییش بالاشهره

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
29 اسفند 98

خداييش جنت اباد كجاش بالاشهره !!!!!!!!!! حرفهاى خنده دار نزنيد

حسن الوانی ۲نبش
حسن الوانی
21 فروردین 99

واقعا از میدون تجریش هم باحال تره.اگه پایین شهره قیمتشو مفت کنید برم اونجا.حاضرم به همه بگم من توجنت ابادم ولی پایین شهرم.بخدا قسم محلش نابه.هیچ کس هم کاری بکارکسی نداره.باکلاس وبافرهنگ.خیلی نازه.اروپاس دریه کلام.توی این ده سال اخیرانقدپیشرفت کرد که دیگه خداهم نمیتونه اونجا ملک بخره بابا.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
19 اردیبهشت 98

لازم است به نويسنده متن سايت مانيشن كه در قسمت قيمت محله جنت‌آباد آنجا كه نوشته: "جنت‌آباد در شمار محله‌هاى بالاى شهر تهران قرار می‌گيرد."يادآورى كنم: از قديم گفتند هر گردى گردو نميشه، همينطور هم جنت‌آباد بالاى شهر تهران نميشه. هر منطقه‌ای كه از نظر جغرافيايی در "شمال غربى" شهر تهران قرار بگيره بالاى شهر تهران نميشه! بالاى شهر تهران و شمال شهر تهران، فقط از نظر منطقه جغرافيایی نيست. در فرهنگ تهران‌نشينى: "بالاى شهر يا همان شمال شهر تهران" به معناى "مرفه‌بودن و يک‌دست بودن فرهنگ ِاجتماعى جمعيت ساكن در منطقه است. تازه در بين همان مناطق مرفه‌نشين باز افرادى هستند كه اشتباهى مرفه شده‌اند! چه رسد به منطقه جنت‌آباد كه "فقط" از نظر جغرافيایی جزو مناطقى است كه در "شمال غربى‌ترين" نقطه شهر تهران در حال حاضر قرار دارد. بعنوان مثال : شهرک غرب و فرحزادى درست كنار هم از نظر جغرافيایی قرار دارند و هر دو در شمال شهر تهران هستند ولى از زمين تا آسمان از همه لحاظ با هم متفاوت هستند.

زهره ۲نبش
زهره
10 آذر 98

دقیقا !! زدید به هدف، عالی بود

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
14 بهمن 98

نه بابا چی میگی الان تو خودت تازه به دوران رسیده نیستی که راجع به مردم نظر میدی؟

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
29 اسفند 98

دقيقاً درست گفتين. اون طرف هم تو پونك و تهرانپارس يه عده اومدن نوشتن كه اين محله ها بالاشهر و باكلاس هست . آدم فقط خندش ميگيره

سپهسالار ۲نبش
سپهسالار
05 اردیبهشت 99

نظرتون رو تا حدودی قبول دارم , واقعا تفاوت خیلی زیادی بین شهرک غرب و سعادت آباد هست ...جنت آباد هم یه محله معمولی با مردمان معمولی (از نظر توان مالی) است که برای یه زندگی آرام مناسب هست

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مرداد 99

عجب! پسر خوب، والله من نزدیک به 18 ساله محل کارم تو میدون شهرداری سعادت آباده. هر چی پورشه و ماشین خارجی دیدم، کلا اشتباهی هستند. هیچ یک دستی فرهنگی و اجتماعی هم توش ندیدم. داییم تو پاسداران زندگی می کنه و هر وقت میرم سمت خیابون دولت، کل آپارتمانشون پول دارند. اما هیچ یک دستی فرهنگی و اجتماعی و تحصیلی ندارند. الان برای هیج جای تهران نمی تونی چنین ادعایی رو بکنی، یک ساختمان مرفه در تجریش رو میبینی که یک واحدش یارو بنگاهیه، یه واحد دیگش مهندس و یه واحد پزشکه و یه واحدش مکانیک ماشین سنگین و... هست. آیا تعریف واحدی از باکلاسی و با فرهنگی دارین که ادعا میکنید؟ تعریف شما، فقط تعریف شماست. مقوله ی فرهنگ متاسفانه خیلی فاحشه شده که هر کسی در موردش نظر بده. تهران نشینی و جنت آباد و سعادت آباد و تجریش و... هم نداره. فرقی بین تهرانی و شهرستانی بودن نیست که شما از اون به عنوان یک مزیت یاد می کنید. خودم نه اهل جنت آبادم و نه تعصبی دارم. مدتی در جنت آباد زندگی کردم در دوران دانشجویی. بسیار هم سال های خوبی رو سپری کردم. اما فرهنگ اصیل شهر خودم رشت رو به تهران و تهرانی ترجیح می دهم. تازه اگه تهرانی وجود داشته باشه. هر ننه قمری که تهران ساکنه، با افتخار خودش رو تهرانی معرفی می کنه. میشه بفرمایید چه برتری وجود داره؟ استاد فرهیخته ی پزشک و یا متخصص در هر رشته ی تحصیلی در شهرستان هست و در تهران هست. به دلیل پایتخت بودن طبیعتا سرمایه گذاری در شهرسازی و حمل و نقل عمومی بیشتر هست. اما هر وقت رفتی خارج از ایران، میفهمی این حرف های بالا به پایینی که در مورد تهرانی و شهرستانی می زنید، چقدر حقیرانه است. هر وقت وسط یه مشت غریبه ی خارجی زبان، یه ایرانی دیدی، مطمئن باش اون موقع برات مهم نیست، طرف تهرانیه یا شهرستانی. من عاشق ایرانم و بیشتر از اون عاشق شهر و دیار خودم، مثل هر فرد دیگه ای. تموم کنید این تهرانی و شهرستانی رو... خیلی وقته که عصر این حرف ها سر اومده!

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
17 اردیبهشت 98

نقاط ضعف

 • منطقه‌ای با بافت فرهنگى آشفته
 • مجتمع و آپارتمان‌هایی با ازدحام جمعيت بالا
 • ازدحام مهاجرانى كه به اين منطقه كوچ كرده‌اند، نابسامانی‌هایی در آپارتمان‌نشينى ايجاد كرده كه در بيشتر موارد قابل حل نيست!
زهره ۲نبش
زهره
10 آذر 98

اپارتمان با ازدحام بالای مهاجران رو کاملا درست فرمودید.. فرهنگهای مختلف که باعث پدیدار شدن فرهنگ جدید و اشفته ای شده که مختص فقط سعادت اباد است و بس !!!!

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
23 بهمن 98

اون آقای که جنت آباد خوب نیست گربه دستش به گوشت نمی رسه می که بو می ده آدمهای مثل شما آمدن جنت آباد شلوغ کردن از شهرستان به اسم دانشگاه می یان جو تهران ن می پروتون دیگه نمی ره دهاتشون

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
29 اسفند 98

همين مونده بود كه يه جنت آبادى از سعادت آباد ايراد بگيره خخخخخخ

باربد ۲نبش
باربد
05 اردیبهشت 99

کاملا درست میفرمائید ... یکی از محدود محله هایی که حاضر نیستم حتی بصورت مجانی توش زندگی کنم سعادت آباده البته شهرک غرب واقعا دوست داشتنیه

دنبال خونه میگردی؟

 • تهران
 • شمال
 • مشهد
 • رشت
 • ساری
 • گرگان
 • اهواز
 • آبعلی
 • آزادشهر
 • آستارا
 • آستانه اشرفیه
 • آق قلا
 • آمل
 • اسالم
 • اسلام شهر
 • اشتهارد
 • اصفهان
 • املش
 • اندیشه
 • ایزدشهر
 • بابل
 • بابلسر
 • بلده
 • بندر انزلی
 • بندر ترکمن
 • بندرگز
 • بهشهر
 • بومهن
 • بینالود
 • پاکدشت
 • پردیس
 • پرند
 • پل سفید
 • تالش
 • تربت جام
 • تربت حیدریه
 • تنکابن ( شهسوار )
 • توتكابن
 • جویبار
 • چابکسر
 • چاف
 • چالوس
 • چمخاله
 • چمستان
 • چناران
 • چهار باغ
 • خانببین
 • خزر آباد
 • خشکبیجار
 • خواف
 • خیابان فرش
 • درگز
 • دلند
 • دماوند
 • دیلمان
 • رامسر
 • رامیان
 • رباط کریم
 • رشتخوار
 • رضوانشهر
 • رودبار
 • رودسر
 • رویان
 • زیباکنار
 • سبزوار
 • سرخ رود
 • سرخس
 • سلمانشهر ( متل قو )
 • سمنان
 • سواد کوه
 • شاندیز
 • شفت
 • شهرری
 • شهریار
 • شیراز
 • شیرگاه
 • شیرود
 • صباشهر
 • صفادشت
 • صومعه سرا
 • طالقان
 • طرقبه
 • عباس آباد
 • علی آباد کتول
 • فرزادشهر
 • فريمان
 • فریدونکنار
 • فریمان
 • فومن
 • فیروزکوه
 • فیض آباد
 • قائم شهر
 • قدس
 • قوچان
 • کاشمر
 • کرج
 • کردکوی
 • کلات نادری
 • کلاچای
 • کلاچای
 • کلارآباد
 • کلاردشت
 • کلاله
 • کمالشهر
 • کوچصفهان
 • کوهسار
 • کیاسر
 • کیاشهر
 • کیش
 • گالیکش
 • گلبهار
 • گلمکان
 • گلوگاه
 • گناباد
 • گنبد کاووس
 • گیلان
 • لاریم
 • لاهیجان
 • لشت نشا
 • لنگرود
 • مازندران
 • ماسال
 • محمدشهر
 • محمود آباد
 • مراوه تپه
 • مرزن آباد
 • ملارد
 • مينودشت
 • مینودشت
 • نشتارود
 • نظر آباد
 • نکا
 • نور
 • نوشهر
 • نیشابور
 • هشتپر
 • هشتگرد
 • ورامین
 • خرید
 • رهن و اجاره
 • رهن کامل
 • پیش خرید
 • معاوضه
 • مشارکت
 • آپارتمان
 • خانه ویلایی
 • زمین
 • ویلا
 • مغازه و تجاری
 • سوئیت
 • دفتر کار اداری
 • باغ
 • مجتمع مسکونی
 • هتل
 • هتل آپارتمان
 • سالن
 • انبار
 • کارگاه
 • کارخانه
آره