لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله احتشامیه تهران

محله احتشامیه  در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. احتشامیه در جنوب محله اختیاریه واقع شده که در حدود صد سال قبل دکتر احتشام در این محله زمین و خانه و حسینیه داشته به همین علت امروزه احتشامیه نامیده می شود.از خیابان های این محله می‌توان به خیابان پاسداران، خیابان بصیری،خیابان کلاهدوز، خیابان دکتر شریعتی و... اشاره کرد.

احتشامیه از شرق به پاسداران، از غرب به درب دوم، از شمال به اختیاریه و از جنوب به دروس منتهی میشود.

محله احتشامیه تهران

قیمت آپارتمان‌ محله احتشامیه تهران

منطقه 3 یکی از بهترین مناطق تهران است و محله های بسیار خوبی برای زندگی در آن وجود دارند. احتشامیه یکی از این محله هاست. البته به لطف نکات مثبت زیاد در این محله، قیمت خانه ها در آن بالا است.

نقشه‌ احتشامیه تهران

محله احتشامیه از شمال تا خیابان کلاهدوز، از جنوب تا محله دروس، از غرب تا خیابان پاسداران و از شرق تا قلهک ادامه می یابد.

دسترسی

اگر اتومبیل شخصی ندارید نزدیک ترین ایستگاه مترو به احتشامیه، ایستگاه قلهک است. که برای دسترسی به آن باید از اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. همچنین خطوط 225 و 215 اتوبوسرانی در خیابان‌های کلاهدوز و پاسداران خدمت رسانی می‌کنند. در صورتی که اتومبیل شخصی داریدبرای رفتن به سایر نقاط تهران می‌توانید از بزرگراه‌ صیادشیرازی، بزرگراه صدر، بزرگراه شهید بابایی استفاده کنید.

امکانات

مثل اکثر محله های شمال شهر تهران، محله احتشامیه نیز از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. مراکز خرید، پاساژها، رستوران و کافی شاپ های زیادی در این محله برای تامین نیازهای اهالی ایجاد شده اند. احتشامیه پارک معروفی ندارد و نزدیکترین فضای سبز آن، بوستان سبز است که در حاشیه خیابان پاسداران واقع شده است.

مشاورین متخصص احتشامیه تهران

مسکن متراژ (کبیر)

مسکن متراژ (کبیر)

مسکن متراژ (کبیر)

مسکن متراژ (کبیر)

مسکن متراژ (کبیر)

مسکن متراژ (کبیر)

نظرات کاربران

امتیاز محله احتشامیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره محله احتشامیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله احتشامیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

خیابان‌های اطراف احتشامیه تهران