لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

نقشه خیابان‌های مشهد


با استفاده از دو انگشت نقشه رو جابجا کنید.
سوالات متداول

مشهد پر است از محلاتی دنج و آرام که برای سکونت، بهترین انتخاب محسوب میشن. اما در بین اون‌ها هم محله‌هایی وجود داره که از برتری نسبی برخوردار باشن. این محلات میتونن ملک آباد، وکیل آباد، سجاد، هاشمیه و باهنر باشن.

شهر مشهد دارای 13 منطقه‌ی متفاوت است که هر کدام از آن‌ها از محلات و خیابان‌های مختلف تشکیل شده. برای آشنایی بیشتر صفحۀ آشنایی با محله‌های مشهد رو ببینین. 

به سبب دسترسی و موقعیت آب و هوایی‌ای که برخی محلات مانند ملک آباد، احمد آباد، سجاد و هاشمیه دارن، در مشهد از محبوبیت بیشتری برخوردار شدن. هرچند که سایر محلات مرکزی مشهد هم، میتونن انتخاب بسیار مناسبی برای سکونت باشن.

مشهد، شهری که وسعت زیادی داره و به همین خاطر از محلات متفاوتی برخورداره. در واقع باید گفت اکثر محله‌های مشهد از محبوبیت نسبی‌ای برخوردارن. با شناخت «خیابان‌ها و محله‌های مشهد» میتونین انتخاب درستی بگیرین.

نقشۀ مشهد

مشهد، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از پایتخت. شهر مشهد با دارا بودن بیش از 2 میلیون جمعیت و حجم عظیمی از زائر و مسافر هر روزه بیشتر درگیر رشد و توسعه میشه.
نکتۀ مهم اینه که این توسعه تنها به امکانات شهر محدود نمیشه و مرزهای شهری رو هم دستخوش تغییراتی می‌کنه. همین سبب شده که شهر مشهد هر روز حاشیه‌های گسترده‌تری رو شامل بشه.
با وجود اینکه مناطق و خیابان‌های مشهد به اندازۀ تهران متعدد نیستن، اما رفت و آمد در کلان‌شهری مثل مشهد هم چالش‌های خودش رو داره.
حتی اگه سال‌هاست ساکن یک شهر باشین، باز هم برای مسیریابی دقیق و سریع به کمک نیاز پیدا خوهید کرد. اینجاست که حتما نقشۀ مشهد به درد شما هم می‌خوره.

نقشۀ مشهد گوگل

یکی از بهترین نقشه‌های آنلاین موجود، نقشۀ گوگل یا همان google map است. که به صورت رایگان در اختیار همه قرار داره. از طریق نقشۀ آنلاین گوگل می‌تونین به صورت لحظه‌ای از آخرین تغییرات باخبر بشین.
حتی خودتون هم با اکانت جیمیل‌تون می‌تونین نقاط جدید رو به نقشه اضافه کنین یا راجع به مکان‌های موجود نظر بدین و البته از نظرات دیگران در مورد بقیه مکان‌های روی نقشه استفاده کنین. مثلا ببینین که سایرین درمورد فلان رستوران چه نظری دادن و از غذاهاش راضی بودن یا نه.

نقشۀ مناطق و محله‌های مشهد

مشهد از 13 منطقۀ شهرداری تشکیل شده. هر کدوم از مناطق شهری مشهد دارای محله‌هایی هستن و ما لیست کاملی از اون‌ها برای شما فراهم کردیم.
برای آشنایی با هر محله می‌تونین روی محله کلیک کنین. در صفحۀ ویژه هر محله اطلاعاتی در مورد قیمت خانه‌های محله، دسترسی محله به وسایل نقلیه عمومی، امکانات موجود در اون محله مثل بیمارستان، پارک و ... وجود داره. معروف ترین محله های مشهد شامل سجاد، احمدآباد، هاشمیه، وکیل آباد، سناباد، آزادشهر و قاسم آباد (شهرک غرب) هستن که در صفحۀ هر کدوم شرایط زندگی و قیمت خرید و اجارۀ خانه به تفضیل توضیح داده شده.

بهترین مناطق و خیابان‌های مشهد کجاست؟

مشهد با وجود بافت یکپارچه‌ای که داره، تمام محلاتش از کیفیت نسبی‌ای برای زندگی برخوردار هستن. اما همچنان برخی از خیابان مشهد محبوبیت زیادی بین مردم برای خرید خونه و سکونت دارن.
تعدادی از این مناطق و خیابان‌های شناخته‌شده در مشهد مثل بلوار سجاد مشهد، خیابان فرهاد، خیابان دانشگاه، بلوار هاشمیه، منطقۀ قاسم آباد مشهد و... هستن که میانگین قیمتی بالایی هم برای خرید، رهن و اجارۀ خونه دارن.

نقشۀ آفلاین مشهد

زمان‌های زیادی پیش میاد که به اینترنت دسترسی نداشته باشیم و به یک نقشۀ کامل احتیاج داشته باشیم. در این مواقع، نقشه آفلاین یا همون PDF نقشۀ مشهد میتونه خیلی کمک‌کننده باشه.
برای دسترسی به این نقشه می‌تونین از این لینک برای دانلود نقشه مشهد اقدام کنین. دقت کنین که نقشه آفلاین مثل نقشۀ آنلاین مشهد به صورت لحظه‌ای آپدیت نمیشه.

نقشۀ مشهد برای موبایل

با اینکه امروزه تمام نقشه‌های موجود در اینترنت، علاوه بر کامپیوترهای شخصی برای موبایل‌ها هم قابل‌استفاده هستن ولی نقشه‌هایی وجود دارن که به صورت اختصاصی برای موبایل‌ها طراحی شده باشن.

نقشۀ مشهد اندروید و ios

نقشه‌های آنلاین زیادی برای مشهد وجود دارن. یکی از این نقشه‌ها رو ما در 2نبش در همین صفحه برای شما ارائه دادیم. اما اگر دنبال اپلیکیشن نقشه آنلاین برای مشهد هستی؛ ما به شما اپلیکیشن نشان رو پیشنهاد میدیم.
در واقع نشان علاوه بر نقشۀ آنلاین یک مسیریاب هم هست. به راحتی می‌تونین مقصدتون رو جست‌و‌جو کنین و بهترین مسیر رو برای رسیدن بهش پیدا کنین. نسخۀ اندروید و ios رو می‌تونین از این لینک دریافت کنین.

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید