لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

نقشه خیابان‌های مشهد


با استفاده از دو انگشت نقشه رو جابجا کنید.
سوالات متداول

مشهد پر است از محلاتی دنج و آرام که برای سکونت، بهترین انتخاب محسوب میشن. اما در بین اون‌ها هم محله‌هایی وجود داره که از برتری نسبی برخوردار باشن. این محلات میتونن ملک آباد، وکیل آباد، سجاد، هاشمیه و باهنر باشن.

شهر مشهد دارای 13 منطقه‌ی متفاوت است که هر کدام از آن‌ها از محلات و خیابان‌های مختلف تشکیل شده. برای آشنایی بیشتر صفحۀ آشنایی با محله‌های مشهد رو ببینین. 

به سبب دسترسی و موقعیت آب و هوایی‌ای که برخی محلات مانند ملک آباد، احمد آباد، سجاد و هاشمیه دارن، در مشهد از محبوبیت بیشتری برخوردار شدن. هرچند که سایر محلات مرکزی مشهد هم، میتونن انتخاب بسیار مناسبی برای سکونت باشن.

مشهد، شهری که وسعت زیادی داره و به همین خاطر از محلات متفاوتی برخورداره. در واقع باید گفت اکثر محله‌های مشهد از محبوبیت نسبی‌ای برخوردارن. با شناخت «خیابان‌ها و محله‌های مشهد» میتونین انتخاب درستی بگیرین.

نقشه مشهد

مشهد با بیش از 2 میلیون جمعیت بعد از تهران بزرگترین شهر ایران به حساب میاد. به علاوه در سال چندین میلیون زائر و گردشگر به مشهد می‌آیند. همین موارد باعث گسترده‌شدن مشهد در چند جهت شده که برای کسانی که آشنایی با مشهد ندارند؛ کار مسیریابی را دشوار کرده. البته کسانی که در مشهد ساکن هستند نیز به نقشه مشهد نیاز دارند چون در کلان شهری مثل مشهد شما نمی تونید همه خیابان ها و گذرگاه را بلد بشید. علاوه بر این از طریق نقشه های مسیریابی مثل "نشان" می تونید به راحتی به بیمارستان ها، پارک ها و .... نیز دسترسی داشته باشید.

نقشه مشهد گوگل

یکی از بهترین نقشه‌های آنلاین موجود نقشه گوگل یا همان google map است. که به صورت رایگان در اختیار همه قرار داره. از طریق نقشه آنلاین گوگل می‌تونید به صورت لحظه‌ای از آخرین تغییرات باخبر بشید. حتی خودتون هم با اکانت جیمیل‌تون می‌تونید نقاط جدید رو به نقشه اضافه کنید یا راجع به مکان‌های موجود نظر بدید و البته از نظرات دیگران درمورد بقیه مکان‌های روی نقشه استفاده کنید. مثلا ببینید که سایرین درمورد فلان رستوران چه نظری دادن و از غذاهاش راضی هستند یا نه.

نقشه مناطق و محله های مشهد

مشهد از 12 منطقه شهرداری تشکیل شده. هر کدوم از مناطق شهری مشهد دارای محله‌هایی هستند و ما لیست کاملی از اون‌ها برای شما فراهم کردیم. برای آشنایی با هر محله می‌تونید روی محله کلیک کنید. در صفحه ویژه هر محله اطلاعاتی در مورد قیمت خانه‌های محله، دسترسی محله به وسایل نقلیه عمومی، امکانات موجود در اون محله مثل بیمارستان، پارک و ... وجود داره. معروف ترین محله های مشهد شامل سجاد، احمدآباد، هاشمیه، وکیل آباد، سناباد، آزادشهر و قاسم آباد (شهرک غرب) هستند.

نقشه آفلاین مشهد

یکی از دغدغه‌های موجود برای خیلی از ما دسترسی به نقشه مشهده زمانی که به اینترنت دسترسی نداریم. در این مواقع، نقشه آفلاین یا همون PDF نقشه مشهد میتونه خیلی کمک‌کننده باشه. برای دسترسی به این نقشه می‌تونید از این لینک برای دانلود نقشه مشهد اقدام کنید. دقت کنید که نقشه آفلاین مثل نقشه آنلاین مشهد به صورت لحظه‌ای آپدیت نمیشه.

نقشه مشهد برای موبایل

با اینکه امروزه تمام نقشه‌های موجود در اینترنت علاوه برای کامپیوترهای شخصی برای موبایل‌ها هم قابل‌استفاده هستند ولی نقشه‌هایی وجود دارند که به صورت اختصاصی برای موبایل‌ها طراحی شدند.

نقشه مشهد اندروید و ios

نقشه‌های آنلاین زیادی برای مشهد وجود دارند. یکی از این نقشه‌ها رو ما در 2نبش در همین صفحه برای شما ارائه دادیم. اما اگر دنبال اپلیکیشن نقشه آنلاین برای مشهد هستید؛ ما به شما اپلیکیشن نشان رو پیشنهاد می‌دیم. در واقع نشان علاوه بر نقشه آنلاین یک مسیریاب هم هست. به راحتی می‌تونید جایی که می‌خواید برید رو جست‌و‌جو کنید و بهترین مسیر رو برای رسیدن پیدا کنید. نسخه اندروید و ios رو می‌تونید از این لینک دریافت کنید.