لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله کاشانک تهران

محله کاشانک در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. کاشانک از محلات قدیمی تهران است که به دلیل مجاورت با ارتفاعات البرز از آب و هوای خوبی برخوردار است. محله کاشانک ازجمله منطقه های شمالی پایتخت است که از غرب به محله حصاربوعلی، از شرق به محله آجودانیه و از جنوب به شهرک چمران محدود می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پیشینه تاریخی کاشانک به دوره قاجاریه برمی گردد. ناصرالدین شاه در ازای حکمرانی کاشان که همسرش انیس الدوله از او طلب می کند شش دانگ کاشانک را به نام همسرش کرده و به همین دلیل این منطقه کاشانک نام گرفته است.از خیابان های معروف این محله می‌توان به موحد دانش، منجیل، شهید خویی، سپند و... اشاره کرد.


محله کاشانک تهران ۲نبش

قیمت آپارتمان‌ محله کاشانک تهران

کاشانک یکی از محلات گرانقیمت تهران به شمار می رود. قرار گرفتن محله کاشانک در شمال تهران و دامنه های کوه های البرز باعث شده تا این محله آب و هوایی نسبتا خنک تر از مرکز تهران داشته باشد. همین مسائل و رشد ساخت و ساز در این مناطق باعث پرطرفدار شدن کاشانک و در نتیجه بالارفتن قیمت خانه های این محله شده است.

نقشه‌ کاشانک تهران

محله کاشانک در شمال به خیابان دارآباد، در جنوب به شهرک چمران، در غرب به محله حصار بوعلی و در شرق به آجودانیه محدود می شود.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه مترو به کاشانک، ایستگاه نوبنیاد است. از طریق خیابان های دارآباد و آجودانیه می توانید به سایر نقاط تهران دسترسی داشته باشید. البته توجه کنید که کاشانک یکی از شمالی ترین محلات تهران است و ازین حیث کمی با مرکز شهر یا جنوب شهر فاصله دارد و شما برای رفتن به این مناطق مجبورید زمان بیشتری را صرف کنید.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه کاشانک : ابتدایی پسرانه فرزانه مراکز ورزشی محله کاشانک : مجموعه ورزشی رویال اقدسیه ، باشگاه بانک ملی ، باشگاه میثاق آجودانیه ، باشگاه جوان مساجد کاشانک : مسجد جامع ولیعصر بانک ها و ادارات دولتی کاشانک تهران : سفارت عربستان ، سفارک چک ، سفارت ازبکستان ، سفارت سوئد ، سفارت جمهوری خلق چک ، بانک صادرات ، بانک آینده

مکان‌های دیدنی

مجتمع های تجاری منطقه کاشانک : مجتمع تجاری پارک سنتر ، مجتمع تجار ی عرش آجودانیه بوستان های محله کاشانک تهران : بوستان پردیس مراکز دیدنی منطقه کاشانک تهران : یکی از دیدنی ترین جاذبه های این محله چنار مسجد وليعصر است. قدمت اين درخت به 500 تا 600 سال قبل برمي گردد و قطر آن در حدود 3 متر مي باشد و داخل آن به شكل يك اطاقك زيبا است. موزه طبیعت و حیات وحش ایران نیز در نزدیکیه این محله قرار دارد.

مشاورین متخصص کاشانک تهران

املاک بزرگ فرمانیه

املاک اراد

گروه مشاوران املاک MY REC

مشاورین املاک پارس

املاک حقیقت

نظرات کاربران

امتیاز محله کاشانک تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  راحت
 • بافت فرهنگی
  خوب
 • امکانات رفاهی
  زیاد
 • میزان ترافیک
  معمولی

تجربیات شما درباره محله کاشانک تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله کاشانک تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
22 خرداد 98

معمولی است.