بازار تهران تهران

بازار تهران تهران

محله بازار تهران در منطقه 12 تهران قرار دارد. اصلی ترین بخش این محله، بازار بزرگ تهران است که یکی از قدیمی ترین بازارهای ایران به شمار می رود. تاریخچه بازار تهران به زمان شاه عباس دوم باز میگردد که...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیمعمولی
امکانات رفاهیمعمولی
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ بازار تهران تهران

محله بازار تهران توسط 4 خیابان محصور شده است. خیابان 15 خرداد در شمال، خیابان مولوی در جنوب، خیابان خیام در غرب و خیابان مصطفی خمینی در شرق محدوده بازار تهران را مشخص می کنند.

کارشناس‌های املاک بازار تهران تهران

لینک‌های مرتبط

محله بازار تهران در منطقه 12 تهران قرار دارد. اصلی ترین بخش این محله، بازار بزرگ تهران است که یکی از قدیمی ترین بازارهای ایران به شمار می رود. تاریخچه بازار تهران به زمان شاه عباس دوم باز میگردد که بعد ها با پایتخت شدن تهران بازار نیز گسترش پیدا کرد. بازار تهران از چندین سرا، بازارچه، دالان، پاساژ و مجتمع تجاری تشکیل شده است. بازار تهران در سال 1356 ثبت ملی شده است.

قیمت

بازار تهران جزو مناطق متوسط تهران است و نرخ خانه ها در آن خیلی بالا نیست. تقریبا با متری 2 تا 3 میلیون می توانید آپارتمان های مناسبی در بازار تهران تهیه کنید. برای دیدن قیمت آپارتمان های بازار تهران وارد لینک شوید.

دسترسی

خط 1 مترو تهران از خیابان خیام گذر می کند و 2 ایستگاه خیام و 15 خرداد در این منطقه قرار دارد. خط 7 مترو نیز خیابان مولوی عبور میکند و یک ایستگاه در خیابان مولوی نزدیکی بازار دارد. البته خط 7 در دست احداث بوده و هنوز راه اندازی نشده است. خطوط بی آرتی و اتوبوس رانی نیز در این منطقه برای جابجایی مسافران حضور دارند.

امکانات

اهالی محله بازار تهران برای خرید دغدغه ای ندارند و همیشه اجناس با مناسب ترین قیمت در دسترسشان قرار دارند. بیمارستان های اکبر آبادی و دکتر سپیر نزدیک ترین مراکز درمانی این منطقه هستند.

طبیعت گردی

دیدنی ترین بخش محله بازار بزرگ تهران است. این بازار هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ تکمیل بودن اجناس بسیاری از کاسبان را از سراسر کشور به سمت خود می کشاند.

نظرات کاربران دربارهٔ بازار تهران

5
2 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
معمولی
امکانات رفاهی
معمولی
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله بازار تهران تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف بازار تهران

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.