لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله آجودانیه تهران

محله آجودانیه تهران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. اصلی ترین خیابان این منطقه بلوار آجودانیه است. این محله یکی از مناطق بالاشهر تهران به حساب می آید. آجودانیه از مناطقی است که بعد از انقلاب پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است.از دلایل پیشرفت خوب  و سرمایه‌گذاری در محله آجودانیه می‌‌توان به آب‌و‌هوای مطلوب و مجاورت آن به محلات دارآباد ، اقدسیه و محلاتی اشاره کرد. منطقه آجودانیه در ارتفاع 1700متری از سطح دریا قرار دارد. شیب خیابان های این منطقه زیاد است.

محله آجودانیه تهران ۲نبش

قیمت آپارتمان‌ محله آجودانیه تهران

قیمت خانه ها و آپارتمان ها در منطقه آجودانیه به نسبت بالاست. اگر قصد خرید آپارتمان در آجودانیه را دارید باید بدانید که قیمت آپارتمان در این منطقه از متری 8 میلیون تا 12 میلیون تومان متغیر است.

نقشه‌ آجودانیه تهران

محدوده محله آجودانیه در شمال به دارآباد، از جنوب به شهرک ولی عصر و شهرک چمران، از غرب به کاشانک و از شرق به بزرگراه امام علی محدود می شود.

دسترسی

اگر ماشین شخصی ندارید نزدیک ترین ایستگاه مترو، ایستگاه تجریش است که هم بوسیله اتوبوس های بی آرتی و هم تاکسی ها منطقه می توانید به آن دسترسی داشته باشید.. برای کسانی که ماشین شخصی دارند هم با وجود اتوبان صدر و خیابان پاسداران وضعیت دسترسی خوبی وجود دارد.

امکانات

مراکز ورزشی آجودانیه: مجموعه ورزشی میثاق، سالن ورزشی دانیال، سالن ورزشی تهران مراکز درمانی آجودانیه: محله آجودانیه مرکز درمانی ندارد اما نزدیک‌ترین مرکزدرمانی به این محله بیمارستان نیکان است. مساجد و مراکز دینی آجودانیه: مسجد امام صادق بانک‌ها و ادارات منطقه آجودانیه: بانک حکمت ایرانیان، بانک پاسارگاد، بانک آینده، بانک‌ شهر، پژوهشگاه دانش‌بنیاد

مکان‌های دیدنی

محدوده محله آجودانیه در شمال به دارآباد، از جنوب به شهرک ولی عصر و شهرک چمران، از غرب به کاشانک و از شرق به بزرگراه امام علی محدود می شود.

مشاورین متخصص آجودانیه تهران

املاک بزرگ فرمانیه

املاک اراد

گروه مشاوران املاک MY REC

مشاورین املاک پارس

املاک حقیقت

نظرات کاربران

امتیاز محله آجودانیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  سبک

تجربیات شما درباره محله آجودانیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله آجودانیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

ابوالفضل سلامت ۲نبش
ابوالفضل سلامت در این محله زندگی کرده
11 مرداد 98

محله بسیار خوبی است.

اردلان ۲نبش
اردلان
22 آبان 98

به به ..خوب شد گفتی... معلومه خوبه... ما که حتی نمیتونیم رد شیم از کنارش

خیابان‌های اطراف آجودانیه تهران