سه راه اقدسیه تهران

سه راه اقدسیه تهران

محله اقدسیه تهران یکی از محله های خوش و آب و هوای تهران با بافت سنتی و مدرنه که قشر مرفه جامعه در این محله زندگی میکنند و به قولی محله لاکچری نشینان محسوب میشه. جالبه که بدونید کل اراضی این محله یه ...  

حمل‌و‌نقل عمومیراحت
بافت فرهنگیخوب
امکانات رفاهیزیاد
میزان ترافیکسبک

نقشه‌ سه راه اقدسیه تهران

محله اقدسیه تهران در منطقه 1 و در شمال شرق شهرداری تهران قرار داره و جزئی از محله شمیرانات به حساب میاد. این محله از شمال به آجودانیه و کاشانک ، از شرق به اراج از غرب به فرمانیه ، از جنوب به نوبنیاد و پاسداران منتهی میشه و در همسایگی محله های آجودانیه، تجریش، فرمانیه و کاشانک قرار داره.

کارشناس‌های املاک سه راه اقدسیه تهران

لینک‌های مرتبط

محله اقدسیه تهران:

محله اقدسیه تهران یکی از محله های خوش و آب و هوای تهران با بافت سنتی و مدرنه که قشر مرفه جامعه در این محله زندگی میکنند و به قولی محله لاکچری نشینان محسوب میشه. جالبه که بدونید که کل اراضی این محله  یه بازه ای متعلق به همسر ناصرالدین شاه به نام اقدس الدوله بود و بخاطر همین هم اسم این محله اقدسیه هستش.

رنج قیمت در محله اقدسیه تهران:

محله اقدسیه تهران به خاطر اینکه یکی از مناطق بالاشهر و شمالی شهر تهران هست و آب و هوای بسیار خوب و پارک ها وفضای سبز و مراکز ورزشی و تفریحی و مراکز درمانی و بیمارستانی زیادی داره میانگین قیمت بسیار بالایی داره.

دسترسی به محله اقدسیه  تهران:

محله اقدسیه تهران  دسترسی راحتی به اتوبان ارتش ، امام علی ،صیاد شیرازی و صدر داره. خط 3 مترو تهران در اقدسیه ایستگاه داره و ایستگاه مترو نوبنیاد هم در نزدیکی این محله و در ضلع جنوب غربی این محله قرار داره. از طریق ایستگاه اتوبوس هم میتونید به این محله برید  که نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به محله اقدسیه ،خط ۲۲۰ میدان ازگل به پایانه تجریش ،خط ۳۸۷ میدان رسالت به میدان قدس (فقط در مسیر رفت)، خط ۲۱۷ شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه)، خط ۲۱۵ خط اتوبوس سوهانک به سه راه ضرابخانه هست.با توجه به اینکه این محله در طرح ترافیک زوج و فرد قرار نداره ، رفت و آمد با ماشین شخصی هم امکان پذیره ولی باید ترافیک همیشگیه تهران رو هم در نظر بگیرید.

امکانات محله اقدسیه  تهران:

زندگی تو محله اقدسیه بهترین دسترسی ممکن  به امکانات رفاهی ،آموزشی،درمانی ،اداری  رو بهتون میده از جمله امکاناتی که براتون تو این محله وجود داره وجود مدارس و مراکز آموزشی اقدسیه : ابتدایی پسرانه دین و دانش (غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه شکوفه ، متوسط دوره اول پسرانه دین و دانش ، متوسط دوره دوم پسرانه پیام شهید ، مراکز ورزشی محله اقدسیه : مجموعه ورزشی نوبنیاد ، مجموعه ورزشی رویال اقدسیه ، باشگاه سوارکاری اقدسیه ،باشگاه ورزشی ساصد ،سالن والیبال صنایع دفاع ،مجموعه ورزشی کوهستان ،استخر سرپوشیده صنایع دفاع ،مجموعه ورزشی سازمان صنایع دفاع . مراکز درمانی منطقه اقدسیه : بیمارستان چمران ،بیمارستان نیکان  مساجد و مراکز دینی اقدسیه : مسجد جامع اراح ، مسجد لارک ، مسجد امام خمینی  بانک ها و ادارات اقدسیه تهران : سفارت چین ، بانک اقتصاد نوین ، بانک پاسارگاد ، بانک شهر ،بانک دی ، بانک ملت ، بانک ایرانیان ، بانک ملی ، بانک آینده ، بانک مسکن ، بانک پارسیان ، بانک تجارت ، بانک سامان ، سازمان هوا و فضا،سازمان صنایع الکترونیک ایران ،مراکز تجاری وخرید منطقه اقدسیه:مجتمع تجاری اقدسیه،مرکز خرید آوا سنتر اقدسیه

طبیعت گردی در محله اقدسیه تهران:

 پارک شطرنج، بوستان لادن، بوستان اقدسیه ،بوستان کوشا ،بوستان فضیلت ،پارک اراج و پارک نعمت الهی ،باغ سیب اقدسیه،پارک گلزار ،پارک آلبالو،پارک نارنجستان، بوستان بدیع ،باغ سبز از جمله پارک ها ومکان هایی هستند که امکان استفاده از فضای سبز و پیک نیک رو بهتون میده.


نظرات کاربران دربارهٔ سه راه اقدسیه

3٫8
13 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
راحت
بافت فرهنگی
خوب
امکانات رفاهی
زیاد
میزان ترافیک
سبک

تجربیات شما درباره محله سه راه اقدسیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف سه راه اقدسیه

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.