لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله اقدسیه تهران

محله اقدسیه  در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.اقدسیه از محلات خوش آب و هوا و لوکس شمال تهران به شمار می رود که از شرق به ازگل ، از غرب به شهرک چمران و از شمال به محله آجودانیه می‌رسد. جالب است بدانید در گذشته مالک این محله صندوقدار ناصرالدین شاه بوده که پس از بخشش آن به امینه اقدس(همسر ناصرالدین شاه) نامش از حصار ملا به اقدسیه تغییر یافته است. اراضی اقدسیه بیشتر کشاورزی بودند که در دوره پهلوی دوم  ساخت و ساز در آن آغاز شد و پس از پیروزی انقلاب دیگر اثری از این اراضی کشاورزی  باقی نماده است.

محله اقدسیه تهران ۲نبش

قیمت آپارتمان‌ محله اقدسیه تهران

اقدسیه یکی از مناطق بالاشهر و مرفه نشین تهران است. قیمت خانه ها در مرحله اقدسیه به نسبت سایر محلات تهران بالاست. قیمت آپارتمان در اقدسیه از متری 8 میلیون تومان شروع می شود و بالاتر می رود.

نقشه‌ سه راه اقدسیه تهران

محدوده محله اقدسیه شامل محله آجودانیه و بزرگراه ارتش در شمال، خیابان لنگری و شهرک چمران در غرب و بزرگراه امام علی و محله ازگل در شرق می باشد.

دسترسی

از نظر دسترسی نیز اقدسیه تهران وضعیت مناسبی دارد. خط 3 مترو تهران در اقدسیه ایستگاه دارد. خطوط بی آرتی و اتوبوس رانی نیز در این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی اقدسیه : ابتدایی پسرانه دین و دانش (غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه شکوفه ، متوسط دوره اول پسرانه دین و دانش ، متوسط دوره دوم پسرانه پیام شهید ، - مراکز ورزشی محله اقدسیه : مجموعه ورزشی نو بنیاد ، مجموعه ورزشی رویال اقدسیه ، باشگاه سوارکاری اقدسیه - مراکز درمانی منطقه اقدسیه : بیمارستان چمران ،بیمارستان نیکان - مساجد و مراکز دینی اقدسیه : مسجد جامع اراح ، مسجد لارک ، مسجد امام خمینی - بانک ها و ادارات اقدسیه تهران : سفارت چین ، بانک اقتصاد نوین ، بانک پاسارگاد ، بانک شهر ،بانک دی ، بانک ملت ، بانک ایرانیان ، بانک ملی ، بانک آینده ، بانک مسکن ، بانک پارسیان ، بانک تجارت ، بانک سامان ، سازمان هوا و فضا ،

مکان‌های دیدنی

بوستان های محله اقدسیه تهران : پارک شطرنج ، بوستان ارواح مراکز تجاری منطقه اقدسیه تهران : مجتمع تجاری اقدسیه

مشاورین متخصص سه راه اقدسیه تهران

املاک بزرگ فرمانیه

املاک اراد

گروه مشاوران املاک MY REC

گروه ساختمانی وانیشا

مشاورین املاک پارس

نظرات کاربران

امتیاز محله اقدسیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی راحت
 • بافت فرهنگی
  عالی
 • امکانات رفاهی
  عالی
 • میزان ترافیک
  خیلی سبک

تجربیات شما درباره محله اقدسیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله اقدسیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

سارا ۲نبش
سارا
23 اسفند 98

من خودم اقدسیه زندگی میکنم خیلی جای عالی ای هست

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
09 دی 98

سلام به نظر من بهترین منطقه اقدسیه ازگل و مخصوصا خیابان گلچین و گلزار می باشد به هر لحاظ که شما فکر کنید

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
11 فروردین 99

کلا شمال شرق تهران یعنی همین اقدسیه و ازگل و مینی سیتی و..........در حد بقیه جاهای شمال تهران نیست و فقط اب و هوای خوبی داره. من دوست ندارم

خیابان‌های اطراف سه راه اقدسیه تهران