سه راه اقدسیه تهران

سه راه اقدسیه تهران

محله اقدسیه  در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.اقدسیه از محلات خوش آب و هوا و لوکس شمال تهران به شمار می رود که از شرق به ازگل ، از غرب به شهرک چمران و از شمال به محله آجودانیه می‌رسد. جالب اس...  

حمل‌و‌نقل عمومیراحت
بافت فرهنگیخوب
امکانات رفاهیزیاد
میزان ترافیکسبک

نقشه‌ سه راه اقدسیه تهران

محدوده محله اقدسیه شامل محله آجودانیه و بزرگراه ارتش در شمال، خیابان لنگری و شهرک چمران در غرب و بزرگراه امام علی و محله ازگل در شرق می باشد.

کارشناس‌های املاک سه راه اقدسیه تهران

لینک‌های مرتبط

محله اقدسیه  در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.اقدسیه از محلات خوش آب و هوا و لوکس شمال تهران به شمار می رود که از شرق به ازگل ، از غرب به شهرک چمران و از شمال به محله آجودانیه می‌رسد. جالب است بدانید در گذشته مالک این محله صندوقدار ناصرالدین شاه بوده که پس از بخشش آن به امینه اقدس(همسر ناصرالدین شاه) نامش از حصار ملا به اقدسیه تغییر یافته است. اراضی اقدسیه بیشتر کشاورزی بودند که در دوره پهلوی دوم  ساخت و ساز در آن آغاز شد و پس از پیروزی انقلاب دیگر اثری از این اراضی کشاورزی  باقی نماده است.

قیمت

اقدسیه یکی از مناطق بالاشهر و مرفه نشین تهران است. قیمت خانه ها در مرحله اقدسیه به نسبت سایر محلات تهران بالاست. قیمت آپارتمان در اقدسیه از متری 8 میلیون تومان شروع می شود و بالاتر می رود.

دسترسی

از نظر دسترسی نیز اقدسیه تهران وضعیت مناسبی دارد. خط 3 مترو تهران در اقدسیه ایستگاه دارد. خطوط بی آرتی و اتوبوس رانی نیز در این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی اقدسیه : ابتدایی پسرانه دین و دانش (غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه شکوفه ، متوسط دوره اول پسرانه دین و دانش ، متوسط دوره دوم پسرانه پیام شهید ، - مراکز ورزشی محله اقدسیه : مجموعه ورزشی نو بنیاد ، مجموعه ورزشی رویال اقدسیه ، باشگاه سوارکاری اقدسیه - مراکز درمانی منطقه اقدسیه : بیمارستان چمران ،بیمارستان نیکان - مساجد و مراکز دینی اقدسیه : مسجد جامع اراح ، مسجد لارک ، مسجد امام خمینی - بانک ها و ادارات اقدسیه تهران : سفارت چین ، بانک اقتصاد نوین ، بانک پاسارگاد ، بانک شهر ،بانک دی ، بانک ملت ، بانک ایرانیان ، بانک ملی ، بانک آینده ، بانک مسکن ، بانک پارسیان ، بانک تجارت ، بانک سامان ، سازمان هوا و فضا ،

طبیعت گردی

بوستان های محله اقدسیه تهران : پارک شطرنج ، بوستان ارواح مراکز تجاری منطقه اقدسیه تهران : مجتمع تجاری اقدسیه

نظرات کاربران دربارهٔ سه راه اقدسیه

3٫8
13 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
راحت
بافت فرهنگی
خوب
امکانات رفاهی
زیاد
میزان ترافیک
سبک

تجربیات شما درباره محله سه راه اقدسیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف سه راه اقدسیه

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی