تجربه زندگی
در هتلی در چند قدمی
حرم امام رضا(ع)

اما در آپارتمان خودتان!

آپارتمان مبله در 300 متری از حرم امام رضا(ع)

آپارتمان مبله در 300 متری حرم مطهر

در چند قدمی حرم امام رضا (ع)، مالک آپارتمان مبله اما با امکانات اقامت در سطح یک هتل شوید. همچنین با وجود حراست و خانه‌داری هتل، در زمان عدم حضور شما در مشهد، دغدغه‌ای برای امنیت آپارتمان خود و نگهداری از آن نخواهید داشت.

یکی از مزیت‌های این واحدها امکان کسب درآمد از آنهاست. شما می‌توانید در زمان‌هایی که در مشهد حضور ندارید، از هتل بخواهید که واحدتان را اجاره بدهد و ماهانه مبالغ اجاره را از طرف هتل دریافت کنید.

یکی از مزیت‌های این واحدها امکان کسب درآمد از آنهاست. شما می‌توانید در زمان‌هایی که در مشهد حضور ندارید، از هتل بخواهید که واحدتان را اجاره بدهد و ماهانه مبالغ اجاره را از طرف هتل دریافت کنید.

برای سفر به مشهد و خرید واحدهای هتل حیات، اقامت در بارگاه امام رئوف را مهمان ما هستید!

ویژگی‌ها و مزایا

بزرگترین هتل آپارتمان کشور
با سازه تمام بتنی

هفت طبقه اقامتی
دارای واحدهای 48 تا 125 متری

سند شش دانگ ملکی
عرصه اعیان

دو طبقه پارکینگ
با سیستم هوشمند

فرنیش کامل
شامل مبلمان، تی‌وی، تخت و...

شروع قیمت هر واحد از ۱٫۵ میلیارد (متری ۳۲ تا ۴۵ میلیون)

 • رستوران
  Restaurant
 • پارکینگ
  Parking
 • لابی
  Lobby
 • لاندری
  Laundry
 • ماساژ
  Massage
 • سالن نگهداری کودکان
  Child Care Hall
 • اتاق‌ها
  Rooms
 • خدمات
  Services
 • کارواش
  Carwash

رستوران

مرکز تجاری، اقامتی حیات و ایمان دارای سه رستوران در طبقات مختلف با چشم‌اندازی کم‌نظیر از حرم مطهر امام رضا(ع) با سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، عربی، فست‌فود و انواع دسرها و نوشیدنی‌ها است.

پارکینگ

از ویژگی‌های ممتاز مرکز خرید و اقامت حیات و ایمان، بهره‌مندی این مرکز از پارکینگ وسیع دو طبقه جهت خریداران و مراجعه‌کنندگان بخش تجاری و اقامتی به تفکیک است. اتصال سراسری پارکینگ‌های مرکز تجاری اقامتی حیات شرق در ترازهای طبقات ۲- و ۳- و دو رمپ اختصاصی از دیگر ویژگی‌های پارکینگ مرکز خرید و اقامت حیات شرق می‌باشد.

لابی

هتل‌آپارتمان حیات و ایمان، با بیش از ۴۵۰ واحد اقامتی با تنوعی کم‌نظیر و با بهره‌گیری از خدمات هتلی در ۵ لابی مستقل با خدمات ۲۴ ساعته، سعی کرده اقامتی آسوده را برای زائرین حضرت امام رضا(ع) فراهم آورد. ارائه اینترنت پرسرعت به کلیه مهمانان در اتاق‌ها، مینی‌بار، اتاق‌های هوشمند مجهز به سیستم IPTV ،VOIP ،BMS و آنتن مرکزی از امکانات ویژه مرکز خرید و اقامت حیات و ایمان می‌باشد.

لاندری

مجهزترین لاندری شرق کشور، از دیگر امکانات مرکز تجاری و اقامتی حیات و ایمان است. این لاندری با خدمات به مهمانان هتل حیات و ایمان آسایشی دو چندان را فراهم آورده است.

ماساژ

مرکز ماساژ حیات و ایمان با بهره‌گیری از متدهای روز مساژ و ماساژورهای مجرب و باتجربه، لحظات خوش و آسوده‌تری را برای شما رقم خواهد زد.

سالن نگهداری کودکان

سالن نگهداری کودکان هتل حیات و ایمان بابهره‌گیری از مربیان مجرب و با ارائه محیطی امن و شاد برای کودکان.

اتاق‌ها

ترکیب اتاق‌های هتل حیات و ایمان به‌صورت واحدهای آپارتمانی یک‌ خواب، دو خواب و سه خواب و سوئیت می باشد. حداقل فضای طراحی‌شده در هتل حیات و ایمان ۵۰ متر مربع بوده که در میان سایر هتل‌های مشهد ممتاز می‌باشد.

خدمات

خدمات ۲۴ ساعته خانه‌داری، کافی‌شاپ، رستوران‌، تاکسی‌سرویس، اینترنت پرسرعت و خدمات ماساژ بخش کوچکی از خدمات هتل بزرگ حیات و ایمان می باشد.

کارواش

ارائه خدمات کارواش در پارکینگ مرکز خرید و اقامت حیات و ایمان، از دیگر خدمات این مرکز تجاری اقامتی بزرگ است.

تعداد محدودی از این واحدها برای واگذاری باقی مانده‌اند!

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 3080 030 0915
تماس بگیرید یا با ثبت درخواست در کادر زیر،  روبه‌رو، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.