لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری
chevron-down
×

5 دلیل مهم برای داشتن مشاور املاک مناسب

5 دلیل مهم برای داشتن مشاور املاک مناسب ۲نبش

همه مشاورین املاک مثل هم نیستند. مثل بقیه صنوف، جوانب مثبت زیادی هم وجود دارد اما یک تجربه بد و نامناسب برای خریدار یا فروشنده برای همیشه در ذهن باقی می ماند. اگر در گذشته تجربه بدی دارید، اجازه ندهید که این اتفاق مجددا رخ دهد. اگر با مشاور املاک فعلی خود راحت نیستید، کار کردن با او را متوقف کنید. شما می توانید مشاورین املاک فوق العاده ای را پیدا کنید. هم اکنون زمان پیشرفت و حرکت به جلو است. هنگامی که یک مشاور املاک استثنائی را پیدا کردید، دلایل زیادی پیدا خواهید کرد که به خاطرش از خدا سپاسگزاری کنید.


1- آنها در لحظات سخت همراه شما هستند.

در میانه معامله ای هستید که بیشتر باعث اندوه شما می شود تا شادیتان؟ شاید این "معامله" ای که فکر می کردید نیست یا چیزی در این میانه درست نیست؟
یک مشاور املاک خوب به تماس شما در ساعت غیر اداری هم پاسخ می دهد، به حرف های شما گوش می کند و از تصمیم تان برای حرکت به جلو حمایت می کند. خرید و فروش یک ملک، یک معامله مالی جدی است.
مشاور املاک باید همه مسائل را روشن کند و اگر بهترین تصمیم فسخ قرارداد است، آن را قبل از شما متوجه شود. آن ها باید در کنار شما باشند و به دنبال ایجاد یک رابطه بلند مدت با شما باشند.

2- آنها به شما کمک می کنند که خانه را برای فروش آماده کنید.

یک مشاور املاک خوب، به عنوان یک مدیر پروژه طراح و یک رابط همه کارهای لازم برای بهبود خانه را سریع انجام می دهد.
به فروش فکر می کنید اما از ایده آماده کردن خانه خود می ترسید یا خانه به تعمیرات و نظافت نیاز دارد؟ مشاور املاک خوب لیستی دارد که هزینه های سربار و غیر ضروری را کاهش می دهد و زندگی استرس زایی را که در حال حاضر دارید، بهبود می بخشد.
با تائید شما مشاور املاک تان یک تیم از نقاشان نظافت چی های منزل و ... را آماده می کند. مشاور املاک، به عنوان رهبر گروه، خانه را برای فروش آماده می کند و تنها کسی است که لازم است تماس بگیرید تا کارها سریع و درست انجام شود.

3- آنها می دانند که شما دائما درگیر کار و دیگر بخش های زندگی تان هستید.

معامله املاک و مستغلات می تواند بسیار خسته کننده باشد. همیشه یک مدرک و یا سند محضری وجود دارد که امضا لازم داشته باشد. بازرسان و ارزیابان می خواهند از داخل خانه بازدید کنند و گاهی اوقات در آخرین لحظات یکی از طرفین درخواستی دارد که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.
یک مشاور املاک خوب، درک می کند که شما به جز این معامله، زندگی خصوصی هم دارید. او هرگز دیر وقت به منزل تان نمی آید و یا انتظار ندارد در لابی اداره، وسط یک جلسه کاری شما را برای یک امضا ملاقات کند.
با وظیفه شناسی که دارند باعث می شوند زندگی تان آسان تر شود و معامله بخوبی امکان پذیر شود. یک مشاور املاک خوب، خدمات 24 * 7 دارد و از کارش لذت می برد.

4- آنها اطلاعات مفیدی را برایتان در مورد خانه ارسال می کنند.

بعضی از مشاورین املاک معامله را انجام می دهند و شما را ترک می کنند. در حقیقیت شما را فقط به عنوان یک خریدار یا فروشنده در یک معامله می بینند. اما یک مشاور املاک خوب، می داند که سرویسش را باید در طولانی مدت به شما عرضه کند. صاحب خانه دوست دارد بداند در بازار چه خبر است و چگونه سرمایه گذاری کند. مشاورین املاک هر هفته خانه ها را می بینند و می توانند آن ها را با هم مقایسه کنند و به مشتریان سابق خود درباره بازار اطلاعات دهند.

5- آنها سود می برند چون با افراد بانفوذ آشنا هستند و دوستان خوبی دارند.

اغلب معاملات به خاطر روابط قوی و درستی که مشاور املاک در طول زمان با مشتریان خود دارد، به درستی انجام می شود. با مشاورین املاک دیگر آشنا و معامله ساز هستند به معنی اینکه می توانند شما را برای پیدا کردن یک موقعیت خوب در بازار کمک کنند و زمانی را که برای تصمیم گیری لازم دارید در اختیارتان بگذارند و پیشنهاد یک مناقصه رقابتی را به شما اطلاع دهند.
یک مشاور املاک خوب و مناسب، منافع و نیاز های شما را می شناسد و فرصت هایی را برای پیدا کردن خانه ایده آل تان آشکار می کند. اگر مشاور املاک ایده آل خود را پیدا کردید، چیز زیادی هست که به خاطرش شکرگزار باشید. اما اگر هنوز مشاور املاک تان را پیدا نکرده اید، یک فرد کاربلد را پیدا کنید و به تیم خود بیاورید. آنها می توانند همه چیز را تغییر دهند.


مدیر 2نبش ۲نبش

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید

مطالب پیشنهادی


4 نظر درباره این مطلب

سلام. متاسفانه عدم تخصص و دانش در صنف مشاور املاک باعث زیان بسیار زیادی به سرمایه مردم و ایجاد گرفتکاری مختلف برای مشاورین املاک میشود.   معمولا بیشتر املاک در تنظیم قولنامه بسیاری از نکات را رعایت نمی کنند. چون یا سواد کافی رو ندارند تا با مفاهیم تخصصی کار کنند یا به علت عدم آموش دقیق بدون اطلاع از شیوه حرفهای قرار داد ها رو تنظیم کی کنند.

نحوه تنظیم یک قرار داد کامل: اولا سه وظیفه اصلی مشاور املاک در تمام دنیا از نظر قانونی چیست؟ ( تایید و رویت و تصدیق مدارک) 1- مدرک هویتی 2- مدارک مالکیتی 3- مدارک مالیی اینها وظایف اصلی مشاورین املاک است حالا در بحث نگارش بله در مواردی که یک ملک داری ابعاد مشخصات نباشد یا به اصطلاح سند با مشخصات دقیق یعنی ابعاد دقیق مشخص نباشد خریدار باید از مشاور املاک بخواهد که ابعاد ملک رو به همراه موقعیت ان کامل مشخص کند برای یک نمونه ملک به مشخصات شهرستان مشهد منطقه ثبتی 5 طلاب و در بخش 9 داری پلاک اصلی 68 و فرعی 52 به آدرس مشهد بلوار طبرسی شمالی 63 شهید حسینیان دارای پلاک 1 و داری کد پستی ملک 99999 و کد نوسازی 4.15.0.0.0.0 و در منطقه 4 مشهد ناحیه 3و ( در صورت نداشتن پلاک ملک شماره اشتراک برق 165588 ) به مساحت 125 متر عرصه ( زمین به ابعاد دیوار شمالی و حاشبه اصلی ملک 6 متر می باشددیوار جنوبی 6متر و دیوار شرقی 22.8 متر و دیوار غربی 22.8 متر می باشد که دور تا درو داری دیوار اختصاصی 20 سانتی میباشد ومساحت اعیان (ساختمان) ملک 90 متر می باشد که هوایی ملک نیز متعلق به ایشان میباشد و ملک فوق داری امتیاز اب و برق و گاز مجزا می باشد دار سازه دیوار بار بر و فاقد پایانکار می باشد . داری یک خواب به ابعاد 3در4 مترو یک اشبزخانه به ابعاد 3در5 مترو یک سرویس حمام به ابعاد 1.2 در2 متر و wc به ابعاد 1.5در1.5 متر و داری پذیرای با 6در5 متر می باشد( مساحت ها هم قید شود) در پایان شماره سند مادر ملک مثل سند مادر ملک به شماره 12584 در تاریخ 1365 در محضر شماره 00و درفتر00 به شماره00 ثبت شد حالا ملک مذکور موقوفه اولادی جز زمین موقوفه .... است طبق سند اجاره نامه شماره ... و..... در سال .... خلاصه اگر کد رهگیری هم داشت بود قبلا در متن مینویسم دارای کد رهگیری به شماره 11266663 و در پایان به رویت تایید و تصدیق یک خریدار رسید.

0
پاسخ
حجت دهقانژاد ۲نبش
حجت دهقانژاد

عالی بود ،،،

0
پاسخ
علیرضا پناهی ۲نبش
علیرضا پناهی

ممنون جالب بود و نکات خوبی داشت

0
پاسخ

بسیار عالی و مفید ممنون

0
پاسخ
نظر شما چیه؟ ۲نبش نظر شما چیه؟
اشتراک گذاری مطلب در تویتر ۲نبش اشتراک گذاری مطلب در واتساپ ۲نبش اشتراک گذاری مطلب در تلگرام ۲نبش

میخوای «اشتراک رایگان» داشته باشی و مقاله‌ی بعدی‌مون رو واسه‌ت بفرستیم؟