خلافی ملک جز هزینه های نقل و انتقال است؟

سلام در قرارداد ذکر شده خریدارموظف است هزینه‌های شهرداری ودارایی انتقال را پرداخت کند ،آیا خلافی ملک با فروشنده است یا اینکه خلافی ملک هم جز هزینه نقل وانتقال هست؟ ما یک ملک خریدیم رفتم شهرداری هزینه نقل وانتقال و بپردازم فهمیدم ملک بدهی داره!

سیروس صالحی

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

سلام چنانچه مطابق متن بالا توافق کرده باشید هزینه پرداخت خلافی مربوط به شما نمی باشد. موفق باشید
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام ابتدا باید مدارک ملک دیده شود و درنهید مت قرارداد که تنظیم کرده اید چگونه بوده ایا شرایط خاص است و یا نه هزینه نقل و انتقال شهرداری مالیات وعوارض و کلیه بهی از استانه و.. همه با فروشنده است و خرسدار نباید هیچ هزینه و میئولیتی رو در قرارداد قبول کند و این رو هم باید در مت قرار داد کامل نوسته شود البته گاهی بستگی به نوع ملک هم دارد برای املاک سند دارد تمام هزینه با فروشنده باید در متن قراردادتنظیم شود و برای املاک قولنامه ای معمولا هزینه لا خریدار قید میشود در نهایت مقصر شما هستیداول بایداتعلامات ملک از شهردای و بدهی رو دریافت میکردید و یا قرارداددقیق تنظیم می کردهاید حالا هم متن قرارداد مهم است
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.