چه متنی بنویسم که فروشنده نتونه بگه ملک رو ارزون فروختی و نتونه شکایت کنه.

چه متنی بنویسیم که بعدا فروشنده نگه ملک را ارزان فروختین و نتواند شکایت کنه.

رحمان رضایی

5 روز پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و املاک
باید صلح بنویسید نه مبایعه نامه و متاسفانه کمتر کسی بلده صلح بنویسه. محمد ترابی کارشناس رسمی دادگستری و مشاور رایگان حقوقی (شهرداری، اوقاف، منابع، مسکن، ثبت، فرامین ..در سراسر کشور)... ما را در گوگل پیدا کنید.
5 روز پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 روز پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
اگر از یک پنجم ارزش کلی ارزون تر و بیشتر باشد هر وقت که بخواهد می تواند قرارداد ابطال کند حالا شما و خیلی از همکاران مینویسند. در صورتی که باز هم مشکل دارد مگر این شرایط رعایت کنی و یا نوع قرار داد انتقال مالکیت تغییر بدهی به جای مبایعه نامه صلحنامه یا مبایعه بنویسی ولی قیمت ملک به روز در متن قرارداد بنویسی متری فلان ولی طرف فروشنده به توجه به 1ول لازم و قدر اراده و رضای و اضطرار مبلغ متری 1 میلیون متری 10 میلیون خرید یا و یا برعکس فروشنده متری 10 م با توجه به موارد بالا متری 1 میلیون فروخت و در نهایت هر دو طرف با اطلاع و آگاهی کامل این معامله انجام داده‌اند.
2 هفته پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.