مبلغ تاخیر تحویل آپارتمان

تازه متوجه شدم روی قسمت مبلغ تاخیر تحویل آپارتمان یک خط کوچیکی هست الان که ادعا کردم برای تاخیر فروشنده می‌گوید شما آن مبلغ را خط زده اید و واقعا من نمی‌توانم هیچ کاری انجام بدم؟

گنجعلی

4 ماه پیش

7 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

حمید فتاحی
مشاورین املاک هوم ساز
با سلام طبق قرارداد اولیه شما با سازنده که البته بعد از شکواییه در دادسرا و کارشناسی مراجع مربوطه به شما اعلام میکنند. از نظر ما قبل از شکایت اگر شما تعامل با سازنده داشته باشید بهتر است.
4 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
قرارد پیش فروش باید با کدرهگیری تنظیم شود در بخش پیش مذارکر که ایتم مثل شماره پروانه ساخت تاریخ پروانه وجود شماره و کاربری سند رسمی و تاریخ تنظیم سند و تحویل ملک و حتی شماره محضر در سیستم و میزان مالکیت مثلا در بحث مشارکت ها باید مشارکت نامه اصلی و اطلاع دو طرف از معامله حال به عنوان شاهد اول..باکد رهگیری با مشخصات و درصد مالکیت کامل ثبت میشود و بعد از ان همین قرارداد باید به صورت رسمی نیز تنظیم شود که معمولا کمتر از 10روز و در نهایت بعد از تحویل ملک بایددرتاریخ مشخص برای تنظیم سند رسمی نیز اقدام و در نهایت بسیاری مواردی ریز و مهم که باید در چنین قرارداد با ریسک بالا اقدام کرد برای همین پیشنهاد بنده برای تنظیم این قرار داد ها همیشه بهترین املاک رو انتخاب کنید که اول تجربه وبعد تخصص دارند
7 ماه پیش
رضا جهانگیری
املاک آرتا
تمامی تخیرات چه طرف فروشنده و چه از طرف خریدار در قرارداد ذکر خواهد شد
8 ماه پیش
محمد میان آبادی
مسکن پناهی
سلام محضر تشریف بردید؟
8 ماه پیش
حسین نظری
املاک آرتین
مبالغ من درج در قرارداد فروش ملک به ارز مالک و مشتری خواهد رسید و در زمان ثبت قرا داد تمامی بند های آن به هردو طرف اعلام و پس از آن برای شایان به زکر بودن آن بعد از مطالعه مجدد از سوی طرفین به امضاء خواهد رسید ولی چه بسا که! داخل پردیس کلیه مبلغ قرارداد در 1 و یا 2 روز کاری به فروشنده داده خواهد شد از زمان عقد قرارداد. طبق قانون اساسی و مرتبط به اصناف املاک و مستغلات و قانون های اتحادیه املاک و مستغلات تمام قرارداد ها بسته خواهد شد و از کل مبلغ قرارداد فروش 0/25 درصد به عنوان کمیسیون پرداختی به املاک حاظر در قرارداد داده خواهد شد با آرزوی موفقیت و سلامت برای مردم کشور عزیزمان ایران
8 ماه پیش
علی دلک آبادی
مشاور املاک کلبه باهور
سلام موعد تحویل چه زمانی بوده و دفتر خونه رفتین؟
8 ماه پیش
سجّاد صدیقی
املاک عالی مقام
سلام.محضر رفتین؟
8 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.