ماده 5 چطور بدون بررسی به ایشان چنین مجوزی داده

درود.جناب مهندس زمین های مهرشهر فاز 2 هزار متری ست که در خیابان هایی با عرض کم 4 طبقه بیشتر وجود ندارد. اصلا سابقه ندارد کسی کل زمین خود را بنا کند.در مهرشهر همیشه دور خانه خالی ست و راهرو اطراف دارد ایشان کلا از هر جهت پیشروی کرده عرً کردم کل زمین فونداسیون زده. ما اپارتمان 4 طبقه هستیم هشت واحد بعدها 16 واحد دادن به شکل 8 شمالی 8 جنوبی ولی ایشون میخواد 7 طبقه 27 واحد بزنه. ما کلا نور و اسمان و باد از دست میدیم و ملک ما ارزشش کم میشه.انقدر خیابان ما کم عرضه و رفت امد زیاده که یک طرفه شده. پس ماده 5 چطور بدون بررسی به ایشان چنین مجوزی داده. ایا شکایت کنم موفق خواهم شد؟

سعید ج

2 هفته پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز مهندسان و قوانین ساخت ساز ها رو مدیریت نمیکند بلکه سازه و پول باعث ایجاد طراحی و ساخت میشود و در بسیاری از شهر های چنین افزایش تراکم غیر مجازی در ساختمانهای آپارتمانی یکه تخلف عادی است کهبا ÷رداخت مبلغ تمام میشود مثلا در مشهد در بیشتر منطقه مرفع و متوسط که تراکم ساخت 4 وحداکثر 6 سقف مجاز است ولی همه سازنده حتی در قرارداد های مشارکت از 6 تا 7سقف ساخت تنظیم و حتی بین خودشان تقسیم هم میکنند جالب اینکه تمام موارد فوق با طراحی 4 تا 6 طبقه سازه میباشد و بعداز دریافت سند واحد های مجاز و حتی فروش بعد میاند و 2 تا 3 طبقه غیر مجاز و بار اضافه و با حجم تراک بیشتر و حتی بدون تامین پارکینگ و امکانات میسازند و میفروشند و این در تمام شهر مشهد مخصوص منطقه مرفعه از روی نما این واحد کامل مشخص اس
3 هفته پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی