اجاره ملک به خواهر و برادر تنها

من خونم رو میخوام به یه خواهر و برادر بدم اجاره هیات امنا میگن چون مجرد هست قانون هست که نباید بشه آیا همچین قانونی هست؟آیا خواهر و برادر خانواده محسوب نمیشود خودشون هم 28 و 31 سال دارن و مادرشون تازه فوت کرده

سولماز سالک

4 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام متاسفانه امروز هرکسی برای خودش قانون و نظر تخصصی میدهد (هیت امنا !!!!!!!!!!) بابا من خودم مجرد بودم میرفت قوچان درس میخوندم دانشگاه و یک خانه هم اجاره کرده بودیم البته 5 تا پسر رسته معماری و برق و کامپیوتر هر کسی همه یک اخلاق و عقیده داشت به نام خودمان 5 نفر نوشته بودیم ولی مهم اینکه شئونات اسلامی رو رعایت کرد ولی خلاصه اگر طرف مجرد و یا زن مطلقه و یا خانمش فوت کرده و یا پیر مرد ÷پیرزن و حتی اعتیاد دارد و... باید بر وسط بیابان بخوابه و... نه چنین قانونی نیست و اصلا وجود ندارد ولی معمولا برای تنظیم چنین قرار داد های باید اولا مدارک هویتی شناساسه طرف مقابل رو کپی بگیری و مدارک مالکیتی به تایید برسونی در نهایت در متن قرار داد نوع شرایدط مجرد و تعداد و.. نوشته شود و بنده رعایت شئونات اسلامی هم تاکید شود و.. خلاصه ااگر هم دانشجو بودن بهتر از پدر مادر و یک نفر سرپرست بخواهید اجاره نامه رو به اسم خودشان تنظیم کنند یا به اسم تک تک نفرات بنویسید و شرایط و توافقات فوق رو هم بنویسید .
4 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی