آیا من میتوانم ادعای ضرر و زیان کنم؟

یک واحد آپارتمان رو قولنامه کردیم که سند تک برگ داره .بعد از قولنامه فهمیدیم که واحد و ساختمان پایان کار نداره.میتوانم ادعای فسخ و ضرر و زیان بکنم از فروشنده؟

رحیمی

3 هفته پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت

سلام انتخاب مشاور املاک امین ،عادل و متخصص بسیار مهم است درمود سوال شما بستگی به متن قولنامه ( میایعه نامه دارد که با چه شرایطی ملک خریداری کرده اید آیا با عنوان سند رسمی انتقال پیدا کرده و تاریخ انتقال در محضر نیز مشخص شده و یا نه با قولنامه و وکالت و در متن قرار داد هم ذکر شده ملک فاقد سند وپایانکار میباشد ( به علت تخلف ساختمانی و..) (در نهایت قیمت و ارزش ملک و مشخصات ملک، معیار کسب سود انجام چنین قرار دادهای بدون سند است معمولا قیمت کمتر است) در نهایت نکته مهم اینکه قبل از خرید تحققیق و سوال و دقت کنید (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق حضوری و تماس*** )

3 هفته پیش
محمد ترابی

سلام. اولا وقتی میگین سند تکبرگ دارد ولکن پایانکارندارد.احتمالابسیار زیاد شما با سند تکبرگ عرصه قولنامه کردین وبعد که واحدها ساخته شده بدنبال اخذ سند تفکیکی و وبالتبع پایانکارتفکیکی بهردلیلی نرفته مالک. . اصلا محاله که سند تکبرگ اعیانی باشد ولکن پایانکار نداشته باشه.

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.