تجمیع چند ملک و تاثیر آن بر تراکم اعطایی

سلام وقتتون بخیر ممنون می شم جواب بدین ملک ما به متراژ 120 در نبش کوچه قرار دار و همسایه بقلی هم به متراژ 120 چسبیده به ملک ما قرار دارد اگر قرار باشد باهم تجمیع کنیم چنر طبقه می تونیم بسازیم در ضمن کوچه ما 10 متری است و عرض خونه اگر تجمیع کنیم 12 می شود وسوال بعدی اینکه چون ملک ما از نبش خونه می تونیم کنسول بزنیم و متراژ بالاتر میرود آیا به ما سهم بیشتری نمی رسد ممنون از پاسخگویتون .

مینا

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب ، ارادت در تجمیع شازی مهم ترین دلیل میزان تراکم و .. است ولی اینکه سوددهی و افزایش بزدی سرمایه بیشتر است ولی مهم متن قرارداد مشارکت و تعیین داور و.. است چون در شراکت معمولا اختلاف نظر همیشه است و گاهی همین اختلاف نظر اگر دارای داور و.. نباشد باعث ورشکستگی ساخت میشود انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** ) ( با تشکر از مدیر وبچع های سایت بسیار خوب مانشین جهت فراهم کردن بستر پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در صنف املاک)
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.