اگر وراث عوارض شهرداری را پرداخت نکنند باید چه کرد؟

باسلام و وقت بخیر در مزایده ملک، سهم الارث همسرم برای مهریه ام به من واگذار شد. عوارض شهرداری رو وراث پرداخت نمیکنن. چیکار باید بکنم؟ چون عوارض پرداخت نشه سند به نامم زده نمیشه.

سهیلاحسین زادگان

8 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام بحث مهریه خانم ها اگر توافقی و با رضایت دریافت شود خوب میشود، دوستان درخواست داد که هر ورثه سهم خودش از مبالغ عوارض وشهرداری پرداخت کند ولی ببخشید ،اگر از همسرتون جدا شده اید حالا به علت اختلاف و یا حتی همسر تون فوت کرده و... معمولا خانواده همسر و یا خود همسر اینکه بخواهند مهریه بدهند ناراحت هستند خلاصه باید خودتان هزینه عوارض و شهرداری بدهید و بعد از انها درخواست پرداخت کنید در نهایت اگر مهریه شما مثلا 100 سکه بوده و مبلغ عوارض و شهرداری و.. کمتر از 40تا50 میلیون است ارزش پیگیریی و دادگاه و ناراحتی بیشتر هم ندارد امروز اگر بتوانی نصف مهریه که فقط در حد توافق است بتوانی با معرفی ملک سهم ارث و.. نقد کنی یکجا خیلی کار کردی اما افرادی هم هستند که مهریه را با رضایت و مهر تقدیم میکنند
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.