آیا ساکنین طبقه اول می‌توانند مانع از نصب آسانسور در ساختمان شوند؟

با سلام بنده تو یه آپارتمانی ساکن هستم. عمر ساختمان 17 ساله. 4 طبقه. هر طبقه4 واحد. همسایگان طبقه 3 و 4 میگن آسانسور بذاریم. درصورتی که ما طبقه اول هستیم. میخوان از حیاط خلوت بنده استفاده کنن که کلا نور من گرفته میشه. طبقه های اول که 4 واحد هستن مخالف هستن خصوصا بنده که سمت حیاط خلوت من تاریک میشه. میگن مجبوری قبول کنید. نظر شما چیه؟ راهنمایی بفرمایید

درخشان

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب سلام نصب اسانسور در واحد اپارتمانی قدیمی و حتی بعضی اپارتمان های جدید که این امکانات ندارد یک امر لازم است برای رفاه تمام مردم ولی برای شما همکف هم در این روز شاید زیان باشد ولی بعدا مفید خواهد بود چرا؟ که امروزه من و شما جوان هستیم و پا داریم وقتی به منزل دوستان و خانواده و محل کار و.. میریم ولی در اینده نه چندان دور من شما هم سن بالا میرود و ان موقع ارزش یک اسانسور در ساختمان را درک میکنیم بله خانه شما همکف است ولی خانه تمام اقوام شما هم همکف است و یا محل کار مطب دکتر و .. هم در همکف است این موضوع نصب اسانسور یک موضوع برای افزایش رفاه همه مردم است و معمولا اگر همه طبقات و مدیر ساختمان تایید کند و محلش و هم موجود باشد تمام است *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.