مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک

سلام وقتتون بخیر من یک زمینی دارم که حدود 4 میلیارد ارزش داره. یک الی یک و پونصد تومان دیگه هم میتونم جور کنم. می‌خواستم ببینم با این یک مبلغ یک طبق بسازم و بشینم داخلش یا زمین رو بفروشم و یک واحد بگیرم؟ نظرتون رو خواستم بدونم ممنون میشم.

علیرضا رضایی

4 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
باسلام بنظرمن بساز و بشین داخلش . هرزمان خاستی بفروشی هم خوب میخرند  ..مهندس محمد ترابی کارشناس دادگستری درامور حقوقی ملکی و ثبت وشهرداری و اوقاف.نقشه برداری. پیداکردن و جانمایی اسناد و استانقدس ومنابع و مسکن وجهاد و..درسراسر کشور 09155233719..
4 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب سلام اگر فقط برای رفاه زندگی خودتون است و اون منطقه برای زندگی بلند مدت خوب است یک طبقه هم بسازید خوب است ولی نکته مهم اینکه امروز ساخت یک طبقه واحد مسکونی با رعایت اصول مهندسی و.. هیچ صرفه اقتصادی ندارد مخصوص اگر موقعیت و امکان زمین چند میلیارد قیمت بخورد و موقعیت زمین شما طوری باشد که مجوز برای زمین تا 6 سقف و بیشتر هم داشته باشد اصلا صرفه اقتصادی ندارد ولی به نظر بند بهتر با یک فرد مورد اعتماد به صورت مشارکتی بسازید و هم بازده مالی چند برابری دارد ولی فروش ملک مخصوص زمین کار درستی نیست مگر موارد فوق و پتانسیل افزایش سرمایه و مشتری پسندی کم و یا خاص باشد *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی