عکس دو طرف کارت ملی و سند برای املاکی فرستادم,میتونه جعل کنه؟

سلام عکس دو طرف کارت ملی و سند رو برای املاکی در واتساپ فرستادم خیلی نگرانم یه وقت جعل کنند باید چکار کنم

عفت عباسی

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام ابتدا بایداز صحت اعتبار و مدارک املاک مطمئن شده و بعد مدارک بفرستید برای این کار با استعلام شماره ملی و یا شماره صنفی مشاور املاک می تواند از وضعیت اعتبار مجوز او در سایت ایران اصناف مطلع شوید معمولا کار احزار هویت و احزار مالیت با مشاورین املاک است و گرفتن و بررسی اولیه مدارک با ایشان است ولی معمولا صفحه اول مدارک کارت ملی و شناسنامه و سند رسمی و یا مدارک مالکیتی مثل وکالت نامه و یا قولنامه مبایعه نامه و.. لازم است ،در مراجعه به املاک ،انتخاب مشاور املاک متخصص ، مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است
8 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.