سرمایه گذاری در مشهد

سلام برا سرمایه گذاری بین رسالت و طبرسی شمالی و توس کجا بهتره.می خوام خونه بخرم و اجارش بدم

محمد جعفری

6 ماه پیش

5 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس هادی بارویی
کارگزاری املاک کارما
سلام بر شما چون هر سه نقطه جزو مناطق پایین شهر می باشد ، ملکی که دسترسی نزدیکتر به حرم دارد توجیح بیشتری دارد .
6 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز انچه معیار خرید ملک است 5موضوع است اولی افزایش ارزش ملک متناسب با تورم ایران کاهش ریال و دومی بازه سرمایه کوتا مدت اجاره ملک و سومی قابلیت نقد شوندگی و تقاضای خرید و فروش اون محله و چهارمی امنیت مدارک ، ماندگاری ملک و پنجمی آینده پیش روملک از نظر بنده جهت خرید خانه ویلایی بهترین گذینه در مشهد است که با مبالخ 700 تا 1.500 میتوانید ملک 40 تا 70 متری خریداری کنید در منطقه مثل پنجتن، طبرسی، رسالت، توس منزل اباد و... باقیمت 1.500 تا 4 میلیارد خانه ویلایی 80 تا 120 متری خریداری کنید و با مبالغ 5 میلیارد تا 15 میلیارد املاک ویلای 250 متری خریداری کنید و با از 15 میلیارد و بیشتر املاک تجاری مسکونی با بیشترین بازه و سود را خریداری کنید .سرمایه گذاری در زمین بهتر از اپارتمان هوا است
8 ماه پیش
حسام لرد
مسکن نشیمن
درود قطعا هرچی نزدیکتر به حرم باشه بهتر خواهد بود
8 ماه پیش
محمدرضا محبی
کارگزاری املاک پارسه
سلام وقت بخیر پیشنهاد من به شما بین این سه منطقه طبرسی شمالی هست. ترجیحا نزدیک به حرم اولویتتون باشه. از جهت اجاره دادن محدوده طبرسی دست شما بازتره.
8 ماه پیش
سعید دبیر رضوانی
املاک سراسری کارن
سلام فکرکنم طبرسی نزدیک ایستگاه مترو
8 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.