قولنامه اجاره در صورت اشتباه بودن کدوم مورد مشکل پیش میاد براش؟

سلام ملاک برای مشخص شدن ملک مورد اجاره چیست ؟ کدپستی ، شماره تلفن ، آدرس ملک و واحد آپارتمان مورد اجاره ، قبض آب برق گاز و... که اگر مثلا کدپستی وارد شده در قولنامه اشتباه وارد شده باشد بشود به موارد دیگر استناد کرد از لحاظ قانونی مشکل نداشته باشد؟

یاسر

8 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام هر ملکی یک کد ÷ستی دارد وقتی کد ÷ستی اشتباه باشد یعنی شما رفتید یک ملک دیگر در مکان دیگر و با صاحب ملک دیگر رو خریداری و اجاره کرده اید و 100 درصد 100 قرار داد مشکل دارد و مسئولیت هم برای طرفین قرار داد و مشاور املاک هم دارد ( در صورت شکایت مالک واقعی اون کد ÷ستی باید ÷اسخ گوی اون فرد باشید که چرا از ملک ایشان سو استفاده کرده اید و...حتی یک عدد مثل کد ÷ستی چون ملک برای یک سال قفل میشود و اون فرد خودش نمی تواند ملک قرار داد رهگیری بزند و در نهایت با شکایت علیه شما اون قرار داد ابطل و خسارت و.. هم میگیرید)
8 ماه پیش
یاسر
سلام حالا نمیشه وقتی کدپستی اشتباه شده باشد به آدرس و کدپستی روی قبوض آپارتمان استناد کرد و یا آدرس صحیح قید شده بر روی قرارداد و فقط و فقط ملاک فقط کدپستی صحیح بر روی قرارداده؟

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.