پرداخت جریمه پروانه ملک بر عهده ی کیست؟

ما یک خونه 135 متری بدون پروانه ودارای سند وکالتی میباشد به مبلغ 1میلیاردو380 میلیون خریداری کردیم الان برای انتقال سند پروانه لازم است وبرای گرفتن پروانه جریمه نوشتن ایا میتونیم از کسی که ملک راخریدیم شکایت کنیم جریمه ملک را بپردازد؟

احمد مرادی

10 ماه پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام همیشه متن قولنامه معیاراست و باید در املام معتبر و تخصصی قراردادبنویسید که معمولا از ته شهر تا بالای شهر چنیندفاتر هستند و معیار این تخصص قراردادهای قبلی این دفاتر است در نهایت قرارداد شما معیاراست که ملک با تعهدات انتقال سند خریداری نموده اید و یا به صورتی غیر رسمی و.. در نهایت جریمه مال چه زمانی است و...
10 ماه پیش
مهندس هادی بارویی
کارگزاری املاک کارما
با سلام شما ملک رو به صورت قولنامه وکالتی خرید کرده اید و قطعا درون قرارداد شرطی مبنی بر تعهد فروشنده برای سند قید نشده است و کلیه هزینه های آن بر عهده خریدار است .
11 ماه پیش
مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
بستگی به قرارداد خریدتون داره و بعید میدونم داخلش همچین تعهدی داده باشه . شما قولنامه ای خریدین. بعد فروشنده بدبختو ازش پول سند بگیرین....
11 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.