کمیسیون معاوضه میلیاردی چگونه حسابه میشه؟

کمیسیون معاوضه 2 ملک به ارزش 4270000000 به حروف چهار میلیاردودویست وهفتاد میلیون چقدر میشه باتشکر

مسعود صبوری

3 ماه پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
3 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
فقط در مبحث معاوضه حتی عنوان شود در صورت که هر ملک مدعی داشته باشد و.. ملک فوق برگشت داده میشود و و به صورت قرار داد کد رهگیری در بخش مخصوص معاوضه قرار اد ثبت کنید که از این مزیت اولی بهرمند شوید( استفاده از عدم استفاده از قرارداد معاوضه باعث بسیاری موارد کلاهبرداری است در چنین قرار دادهایی دقت کنید )
6 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام معمولا بحث کمیسیون اینکه دو معیار دارد قانون در هر شهری که مشخص مشهد دو ده درصد در مشهد ولی عرفه بازار نیم تا یک درصد است که برای معامله شما همون نیم درصد قابل قبول است دوستان در مراجعه به املاک ،انتخاب مشاور املاک متخصص ، مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.