خرید و فروش ملکی که مستاجر آن وام ودیعه مسکن گرفته است

سلام خونه ی ما مستاجر داره ک مستاجرمون با اجاره نامه کدرهگیری دار وام اجاره نشین برداشته ماهم الان این خونه رو فروخته ایم آیا در تنظیم سند مشکل ایجاد میکنه یا نه؟

خانم غفاری

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب ، ارادت سلام بابا وام ودیعه مستاجرمال ایشان است نه شما و خودش ضامن و.. دارد و به شما ربطی ندارد ولی تا ÷ایان سال باید قرارداد شو ابطال نکید و ایشان هم بهتر همون ا سکونت داشته باشد وبرای مالک جدید هم در متن قرارداد فروش یک صورت جلسه در مورد نوع تحویل ملک و اینکه مستاجر با شماره کدرهگیری تا تریخ و مبلغ فلان است و اینکه مبلغ ودیعه مستجر از ثمن معامله کسر شده و در دست مالک جدید است و.. توضیح بدهید و خو مستاجر هم به عنوان شاهد 3 بیاد و متن قولنامه رو اثر انگشت بزنذ ویا یک اجاره نامه جدید با مالک جدید بنویسه و.. انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** ) ( با تشکر از مدیر وبچع های سایت بسیار خوب مانشین جهت فراهم کردن بستر پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در صنف املاک)
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.