خرید خانه وام دار به صورت وکالتی

من خانه وکالتی خریدم چند سال پیش وام داشت و تسویه کردم و این خانه چند دست چرخیده من آخرین نفر هستم والان در حال حاضر سند بنام اولی میخوره بعدا بنام من میخوره آیا نفر اول زنده باشن کافیست؟

زهرا نصیری

10 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
حتی وکالت بلاعزل و غیر هم قابل اعتماد نیست و حتی سند رسمی چرا که در تمام وارد فوق مبالغ نحو تبادی مبالغ و توافقات و اینکه چه چیزی و با چه مواردی فروخته شده است و.. همه این موارد در یک مبایعهنامه درقیق میشود ثبت شود مخصوص امروز بحث تحویل فیزیک چک و یا تحویل ملک و..
10 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام در مورد املاک وکالتی و حتی سند رسمی باید حتما مبایعه نامه دقیق باشد و بهتر است با کدرهگیری تنظیم شود چرا که در بیشتر مشکلات و کلهبرداری ملکی از نوع وکالتی و سند رسمی بهترین عدله اثبات حق و حقوق خریدار همین مبایعه نامه است که مبالغ و شرایط و.. رادارد ولی وکالت با قوت و جنون و.. اولین نفر باطل است و دیگر شماه مالک نیستید اگر قولنامه داشته باید می توانید حق وحقوق بگیرید وگرنه هیچی
10 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.