نصب ستون برای پشت بام بدون دریافت جواز شهرداری

سلام و عرض ادب من میخوام پشت بام خونه ام رو به ارتفاع 1.20 متر دیوار کشی کنم چون از قبل نشده بود و خونه قولنامه ای می باشد ولی قبل از آن میخوام فقط 4 تا ستون بکارم که اگر یه زمانی خواستم بسازم که این دیوارکشی رو خراب نکنم آیا شهرداری می تواند به این ستونها گیر بده ؟؟

محمد یاریخانی

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

سعید طیبی
املاک سراسری مبین مشهد
سلام دوست عزیز شما هر نوع تغیری که در ساختمان که منجر به ساخت زیربنای اضافه گردد و شهرداری متوجه شود میتواند اقدام کند نسبت به دیورار جان پناه شما میتونید اقدام کنید اما نسبت به زدن ستون خیر مگر خلاف و دور ازدید شهرداری
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام اولان هر گونه تعییرات در سازه و اجزای اصلی ساختمان تخلف محسوب میشود وماده 100 و.. شهرداری خلاصه باید دید در منطقه شما نحوه ساخت چگونه است مثلا در مشهد منطقه 10 و 11 و9 و12 و.. همیشه بیشتریمن مجوز هار رو دارد در صورتی بعضی منزقه مثل 3و4 و5 و2 و..کمترین میزان مجوزها رو در نهایت این به این معنا نیست که در منطقه 2و3و4و5 و.. ساخت ساز ارزش ندارد و یا اینکه ساخت سازی نیست بلکه شیوه ساخت مردم بدون نظارات و خود جوش است و.... انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** )
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.