برآورد قیمت ملک در بابلسر

یک آپارتمان 120 متری واقع در پارکینگ یک بابلسر داریم. طبقه سوم مبله. دارای گاز و شوفاژ تراس رو به دریا. قیمت فروش لطفا بر آورد میفرمایید؟

منتظری

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

سعید طیبی
املاک سراسری مبین مشهد
سلم ارادت دوست عزیز بهتر است از مشاورین محلی که مشرف به منطقه هستند استعلام قیمت بگیرید چون مالک شما باید رویت شود و بعد بر اساس شرایط موقعیت متریال نوع سازه ووو ارزش گذاری گردد
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام برای قیمت گذاری شما باید به 3 مشاور املاک مراجعه و و با بازدی حضوری از موقعیت و کیفیت و ... ساختمان به شما قیمت فروش بدهند و بعد هم جهت افزایش ضریب اطمینان از قیمت اعلامی از طریق نامحسوس با همان کارشناس تماس و قیمت خرید را سوال کنید که معمولا قیمت خرید 5 تا 10 درصد کمتر است از قیمت فروش چرا که باید ملک کمتر داد تا خریدار طمع کند و ملک به فروش برود( هیچ وقت نمیشودملکی رو تالفنی قیمت گذاری کرد بنده که طی این 10 سال تا به حال چنین قیمت ندادم ولی اگر قبلا همون املاک اون ملک دیده بوده و یا حتی فروخته و تسلط در اون ملک دارد می تواند تافنی هم قیمت بزارد که معمولا خیلی کم است)
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.