راه های تبدیل سند قولنامه یا دست نویس به سند تک برگ

اگر سند قولنامه اي يا دست نويس بخواهي سند تك برگ كنيد ميگن اگر وام مسكن گرفته باشيد سند تك برگ نميشود يا هزينه خيلي زياد ميشود و برای خانم ها هم سن از ٣٥ سال به بالا ميشود سند دستی را سند تك برگ گرفت!!!!

جمشيد منصوري

3 هفته پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
3 هفته پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام اگر ملک سند معتبری دارد و صاحبان ان زنده هستند و ملک ÷ایانکار دارد میشود اقدام کرد ولی برای املاک مادر سند و ردیف قولنامه که مالکان اصلیسند مادر نیستند و درستری هم نیست و.. سنده ماده 147 و قولنامه همان قولنامه از نظر بنده و تجربه اریم بهتراست حتی در صورت دریافت سند ماده 147 بایدنخسه اصلیان را نگهداری کنید تا درزمان بروز مشکا بشود کارشناسی کرد و خیلی موارددیگر مثل قیمت و جبران هزینه وخسارات بشود از ذوی مبلغ مندرج گرفت( از روی سند بسیار موارد نمیشود)
11 ماه پیش
نادر حیدرنژاد
مشاور املاک حیدرنژاد
سلام باید ثبت کنید و شمیم انجام شه و مراحل اداری در ثبت اسناد طی بشه
11 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.