آیا مبایعه نامه ملک مدرک معتبری محسوب می‌شود؟

من یه خونه رو توی ملک آباد با مبایعه نامه خریده‌ام. طرف گفته دو ماه بعد سند میزنه. خواستم بدونم این مبایعه نامه‌ای که دارم مدرک معتبر محسوب میشه یا نه؟

ج امیری

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام قولنامه و مبایعه نامه معتبر است که اصول اولیه در ان رعایت شده باشد اولین اصل باید از احزار مالکیت ملک مطمئن شد از طریق استعلام سند و تحقیق و.. دوم باید قرار داد و مبایعه نامه دقیق تنظیم کرد که برایاملاک سند دارد باید در 3 مرحله مبالغ مالی انجام شود 40 درصد مبلغ درزمان تنظیم قرارداد 30 درصد در زمان تحویل ملک و 30 درصد ثمن در زمان تنظیم سند ملک نه شب اول که ÷ول بدهی و دنبال ملک و سند بگردی نکته اخر هم خسارات و نوع قرار داد باید با کدرزهگیری باشد تا قابلیت دسترکاری و کلاهبرداری نداشته باشد و در متن قزار داد خسارات روزانه و کلی در نظر گرفت و امضاء و اثر انگشت و واریز وج باید در حساب خود فروشندهباشد نه در حساب وکیل ÷سر و.. ولی راحترین کار مشورت و انتخاب مشاور املاک است ((انتخاب مشاور املاک متخصص ، مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است.)) مشاور املاک سعادت
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.