چطور می‌توان تفاوت سهم متراژ ملک را درخواست کرد؟

ملک 6 دانگ تقسیم به 3 دانگ، 3 دانگ شده و به دو نفر مجزا فروخته شده است. بعد مشخص شده متراژ 6 دانگ بیشتر از متراژیست که در سند 6 دانگ قید شده است و الان که به 3 دانگ 3 دانگ تقسیم و فروخته شده ، 3 دانگ بنده نسبت به آن 3 دانگ دیگری متراژش کمتر است. چگونه میتونم تفاوت سهم متراژ را درخواست کنم؟

علیرضا سعادتمند

6 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام ابتدا در مورد شما باید مدارک ملک بازدید شود چون تا مشخص شود شما یعنی زمین رو هم از وسط تقسیم تفکیک ومجزا و جدا کرده اید و برای این کار کارشناس شهرداری و ÷ایانکار و کارشناسان ثبت تایید کرده یا نه خودتان این کار رو کرده و با قولنامه فروخته اید و یا اصلا هیچ تغیر فیزیکی و جدا کردنی وجود ندارد و در متن این تفیک انجام شده است در نهایت تفکیک 3 دانگ و 3 دانگ براساس امکان تفکیک ملک و قیمت و ارزش است نه متراژ مساوری ( املاک سعادت) (ارائه دهنده خدمات تخصصی و نوین املاک در مشهد) سلام انتخاب مشاور املاک امین ،عادل و متخصص بسیار مهم است (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق حضوری *** )
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی