چرا حق کمیسیون تو هر شهر متفاوت؟

چرا حق کمیسیون در شهر مختلف است و‌مدعی هستند که شهر ما اینچنین است و وزارت صنعت و معدن این تصمیم را گرفته است

احمد

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام این موارد کمیسیون در هر شهر که نه در واقعیت در هر دفتر املاک متفاوت است چون از نظر تخصصی انجام نمیشود و یک عده افراد فاقد تخصص کمیسیون مشخص میکنند که در نهایت این میشود که بحث کمیسیون عجیب و غیر است حالا جالب تر حتی مالیات و ارزش افزده و کمیسیون املاک یک طنز است که خودش باعث بسیاری از مشکلات و ایجاد املاک بدون مجوز و زد بندها پنهان شده است. خلاصه فعلا که باید طی کنی تا به مشکل نخوری
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.