دستکاری در متن قولنامه و ادعای مالکیت بر اساس قولنامه جعلی

با سلام بنده زمین کشاورزی به مقدار دو هکتار و ربع فروخته ام و بعد از مدتی خریدار در این قولنامه دست برده و چاه اب را به قولنامه اضافه کرده ومقداری از پول بنده رو نداده ومن زمین را با متر خریده ام و حالا خریدار میگه که زمین باید با جی پی اس اندازه گیری شود و در ضمن تمام حد و مرز زمین رو به هم زده بنده باید چه کنم و متنی که در قولنامه خود اضافه کرده چه حکمی دارد ایا میتونم قولنامه رو فسخ کنم و اون مبلغی که پرداخت نکرده چگونه حساب میشه حدود ده سال از قولنامه میگذرد؟

مهدی محمودی

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب ، ارادت در چنین مواردی باید مدارک و متن قولنامه بررسی شود توسط مکارشناس خط و اصالت و.. که معمولا ازروی نوع رنگ خودکار و دستخط و..و اگر بشود تشخیص داد که جعلی است و.. ولی اگر نشود هیچی در نهایت مگر متن قرار داد در 3 نخسه نبود دریکی دستکاری کرده و یا 3 نخسه مگر شب اول مدارک تون را دریافت نکرده اید که حالا دستکاری نشود انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** ) ( با تشکر از مدیر وبچع های سایت بسیار خوب مانشین جهت فراهم کردن بستر پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در صنف املاک)
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.