گلبهار یا جلدک، کجا برای سرمایه گذاری بهتر است؟

سلام به نظر منطقه 12 فاز دو گلبهار بهتر است برای سرمایه گذاری یا اراضی جلدک ؟

سعید واحدی

8 ماه پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز انچه معیار خرید ملک است 5موضوع است اولی افزایش ارزش ملک متناسب با تورم ایران کاهش ریال و دومی بازه سرمایه کوتا مدت اجاره ملک و سومی قابلیت نقد شوندگی و تقاضای خرید و فروش اون محله و چهارمی امنیت مدارک ، ماندگاری ملک و پنجمی آینده پیش روملک از نظر بنده جهت خرید خانه ویلایی بهترین گذینه در مشهد است که با مبالخ 700 تا 1.500 میتوانید ملک 40 تا 70 متری خریداری کنید در منطقه مثل پنجتن، طبرسی، رسالت، توس منزل اباد و... باقیمت 1.500 تا 4 میلیارد خانه ویلایی 80 تا 120 متری خریداری کنید و با مبالغ 5 میلیارد تا 15 میلیارد املاک ویلای 250 متری خریداری کنید و با از 15 میلیارد و بیشتر املاک تجاری مسکونی با بیشترین بازه و سود را خریداری کنید .سرمایه گذاری در زمین بهتر از اپارتمان هوا است
8 ماه پیش
مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
شماهرچقدربهمشهد نزدیکتر باشین بهتره. ثانیا چقدر میخواین هزینه کنید .چرا سمت جنوب شهر ودر مجاورت پروژه اقای حسین ثابت باغ پرندگان ملک نمی خرید که رشد زیادی داره میکنه؟؟
11 ماه پیش
نجمه یوسفی
املاک باران گستر
سلام،آینده ی گلبهار مثل کرج تهران هست.برای سرمایه گذاری خیلی خوبه.
11 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.