هزینه تجاری کردن ملک چقدر است؟

سلام استاد 235 متر زمین دارم. متری 8 میلیون تومان قیمتش. میخوام بدونم چند متر جواز تجاری بهم میدن و هزینه جواز شهرداری چقدر میشه؟

علی

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
باسلام . بسته به شهرومنطقه و کاربری مصوب و موجودتون و مساحت متفاوته .. باید بازدید بشه و بررسی بشه .مهندس محمد ترابی کارشناس دادگستری درامورحقوقی.و ملکی و ثبت و شهرداری.و اوقاف.نقشه برداری. پیداکردن و جانمایی اسناد و استانقدس ومنابع و مسکن وجهاد و..درسراسر کشور 09155233719..09395233719
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب سلام برای ساخت هر زمین در هر نقطه از شهر مجوز و ضوابط و حتی کاربری خاصی دارد طبق نقشه شهرسازی که معمولا از طریق کد نوسازی و یا موقعیت زمین و مراجعه به شهرداری منطقه مربوطه و جهت مشورت تخصصی دفاتر مهندیسین مشاور طراح می توانید اطلاع کاملی از امکان ومیزان تجاری بودن و قیمت ان و حتی هزینه ساخت و.. مطلع شوید *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.