قیمت زیر زمین مسکونی 30 سال ساخت چگونه محاسبه میشود؟

سلام قیمت زیر زمین مسکونی 30 سال ساخت چگونه محاسبه میشود؟

محمد حسینی

3 هفته پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

محمد ترابی

سلام.محاسبه قیمت ملک اعم از مسکونی. زراعی. تجاری. آموزشی. بهداشتی و.. واینکه کدام طبقه باشد ؟ و اینکه دوبلکس باشد ویلایی آپارتمان و معبر محل. دسترسی به امکانات. نوع کوچه. مصالح بکارشده. ارتفاع سقف زیرزمین. کاربری استفاده زیرزمین که انباری بوده مسکونی بوده ورزشی بوده. امکانات داخل زیر زمین. ممر زیر زمین و... بستگی دارد وهرکدام یک درصدز راشامل میگردد. بهترین ومطمئنترین ورسمی ترین روش استفاده از یک کارشناس رسمی دادگستری درحوزه ملکی است که به شما گزارش رسمی بامهر وامضا معتبر قابل ارایه برای ارگانها و دادگاهاو.. میباشد.. 

3 هفته پیش
مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت

سلام املاک سعادت مشهد ((ارائه خدمات تخصصی و نوین املاک در مشهد)) بحث قیمت گذاری ملک کار بسیار سختی است حتی بهترین مشاور املاک و کارشناسان رسمی با اطمینان 100 درصد قیمت ملک شما را مشخص نمی کنند ولی معمولا بهترین روش برای املاک با قیمت بیشتر از یک میلیارد استفاده از مشاورین املاک صاحب دانش و تخصص کافی است و از این افراد درخواست کارشناس و یا در اصطلاح قیمت نامه کنید چه در خرید و چه در فروش ملک تا با قیمت بروز هم خرید کنید و هم بفروشید تا بعد متضرر نشوید هزینه چنین خدماتی معمولا 1 درصد می باشد و مدت زمان کمتر از یک هفته می باشد تا قیمت دقیق ملک شما بدست بیاد. خلاصه معمولا افراد کمی از موضوع مطلع هستند و از این روش استفاده می کنند. امیدوار مطالب مفید باشد

3 هفته پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.