کد رهگیری رو فقط باید از املاکی بگیرم؟

آیا میتوان کدرهیگری را از کافی نت گرفت یا حتما باید از املاکی گرفت؟

سجادتوکلی نیا

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام دو نوع کدرهگیری برای اجاره نامه است که یک نوع دولتی باعنوان رایگان که کافی نت ها با قیمت 300 تا 500 هزار تومان تنظیم میکنند ولی قرارداد های هولوگرام دارد کدرهگیری که توسط املاک و بنگاه صادر میشود که معمولا 15 روز اجاره حداقل از 1 تا میلیون بیشتر است در نهایت بسیاری از ارگانها و.. قراردادهای هولوگرامی رو و بنگاه بیشتر قبول داردند ، بنده به عنون یک دفتر املاک برای مشتری هم قرار داد دولتی300 تا 500 برای اجاره تنظیم میکنم که معمولا غیر حضوری و با تایید اس ام اس است ولی قرارداد کدرهگیری املاکی معتبرتر با هولوگرام که باید طرفین و مدارک باشد و حضوری انجام میشود در نهایت برای قرار داد فروش هم که فعلا تنها قراردادهای کدرهگیری املاک است که باید حضوری تشریف بیاورید
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.