مشارکت در ساخت

با سلام وقت بخیر ملکی را مشارکت و تجمیع نمودیم سازنده شش ماه قبل فوت کرده و نماینده غیر قانونی محروم کلید واحد را به ما تحویل نمیدهند و میگویند یک متمم که به شرح زیر می‌باشد را باید امضا کنید خلاف . پایان کار . تمامی هزینه های باقیمانده مانند نصب چیلر و تمام هزینه های ساختمان با مالکین می‌باشد و هیچگونه حق شکایت از وراث آن مرحوم نداشته لازم ذکر هست بگویم واحد تکمیل شده و انشعبات موقت نصب گردیده . آیا امکان اینکه واحد را تصرف کنیم هست و میتوانیم از نماینده غیر قانونی و ورثه شکایت کنیم؟؟؟؟ سپاس و تشکر از شما دوست عزیز

رضا محمدی

1 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
سلام.بدون عجله وهزینه اضافی.با یک کارشناس رسمی در خصوص پیشرفت فیزیکی و کارهای مانده و شرایط قرارداد مشورت بفرمایید.نماینده ایشان باید مشخص بسه چه اختیاراتی دارند.. 
6 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام در چنین مواردی باید متن قرار داد مشارکت بررسی شوید و ایا شرایط داور و.. در چنین مواقعی و حوادث پیشبینی شده درنهایت ابتدا با همکاران و وکلا مشورت کنید و از هرگونه امضاء متم و قرار داد جدید امتناع کنید و از حرف و و مطالب و عجله و ترس هم نداشته باشید دقت کنید که یک زمانی سرت کلاه نره اگر هم متمت است اول متن به چند نفر متخصص نشون بدهید و تمام قرار بررسی شود درنهایت از بهترین راه اقدام کنید که معمولا توافق و شرط داوری است و بعد قانونی و..
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی