نحوه تطبیق و اطمینان از متراژ سند و متراژ واقعی ملک

سلام من آپارتماني پيش فروش خريدم بعد دو سال اماده شده منتهي با نگاه چشمي ب متراژ واقعي نميخوره واختلاف بالا بنظر ميرسه براي مهندس نقشه بردار داخل اسلامشهر ب اداره ثبت مراجعه كردم منتهي بدقولي ميكنن و كلافه شدم و مالك هم صداش دراومده راهنماييم كنيد چيكار بايد كنم؟؟

زينب

4 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام مهم متن قرار داد و متراژ توافق شما است حالا اگر ÷یش فروش بوده که باید رسمی میشوده و گذنه برای اون مشاور املاک دد سر ایجاد میکند اگر متراژ کمتر است هزینه اختلاف رو دریافت کنید و.. در نهایت بایدیک مهندس و کارشناس قیمت بیاد و هم در مورد متراژ با utm , نقشه برداشت پلان موجود و یا از طریق شهرداری و یا شرکت سازنده و... خلاصه برای قیمت هم کارشناس باید بیاد ولی قبل همه موارد فوق بسنجید و اختلاف هزینه حساب کنید اگر کمتر از 50 میلیون که ارزش ندارد حتما توافق کنید ولی از 50 میلیون بیشتر بروید پیگیری کنید .
4 ماه پیش
سعید طیبی
املاک سراسری مبین مشهد
سلام ارادت دوست عزیز شما طبق قردادی که تنظیم کردین و به استناد سند که نتقال میگردد متراز مفیدمحاسبه میشود اکنون که سند حاضرنیست شما با درخواست از یک مهندس میتوانید با متر کردن متراز دقیق براتونمحاسبه کند
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی