بازداشت سند رسمی توسط ثبت اسناد و روش آزادسازی آن

احتراما به اطلاع میرسانم که رئیس ثبت منطقه دو قم سند رسمي و تک برگ ما را بدون دلیل بازداشت نموده‌ است در صورتیکه رئیس کل محترم ثبت اسناد استان قم می‌فرماید من که رئیس کل هستم نمیتوانم سند رسمی را بازداشت کنم از دست این افراد خودسر به کجا مراجعه کنیم؟

مهرابی باسلام رئیس ثبت اسناد من

4 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام در موردبازداشت سند و یا اینکه سند اداره ثبت گرفته و نمی دهد گاهی چند موضوع ممکن وجو داشته باشد یک بحث اینکه سند شما یک مشکلی دارد یا یک تخلف در زمان صدورش بوده و یا طی حکم بازداشت شده و... و احتمال بسیار کمش هم بدلیل نظر شخصی و یا.. باشد ولی اگر این کارتخلف بود می توانید از طریق حراست سازمان مربوطاقدام کنید و حتی طرحشکایتی نیز انجام بدهید و ..از طریق شکایت معمولی هم می توانید اقدام کنید( ولی گاهی بعضی مدارک بدون اینکه من شما هم بودن یک سری مشکلات و تخلافاتی دارد که اون کارمند و مدیر باید مدرک مذکور را بگیبرد و حتی مورد بررسی قرار بدهید که علتاین اتفاق چیست مثلا در مورد صدور سند معارض و یا سند جعلی و..
4 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی