ترجمه اجاره نامه برای دریافت بورسیه

سلام میخوام اجاره نامه ام رو برای بورسیه ترجمه کنم،اجاره نامه ای که دارم دوبرگی هست و‌کد رهگیری داره. دارالترجمه گفتن این تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو نمیگیره و باید چهاربرگی با هولوگرام باشه. ما استان مرکزی هستیم و در استان ما هولوگرام و این فرمت اجاره نامه نیست. چیکار باید بکنم ؟

حدیث معینی

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام برای چنین مواردی باید اگر شهرتون قابلیت تنظیم چنین قراردادی هولوگرام دار رو ندارد به شهر دیگری که مشاورین املاک کدرهگیری دارند به همراه مالک و مستاجر و مدارک مالکیتی مالک و وهویتی بروید و اون مشاور املاک برای شما قرار داد تنظیم کند( ولی معمولا این کار چون مسئولیت سنگینی دارد اون هم چون مشاور باید ملک بازدید کند و مدارک مالکیتی رو تطبیق بدهد و حتی در صورت درخواست مستاجر و خریدار برود و ملک را تحویل بدهد و.. خیلی انجام نمی دهند مگر اون ملک قبل بازدید کرده اند و...) در نهایت قرار داد سیستمی با کدر هگیری تنظیم کرده که معمولا برای سفارات جهت تمکین مالی جهت اقامت وکار و یا بورسیه و ... استفاده میشود انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** )
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.