کد رهگیری مالیات دارد؟

قول نامه ای در دفتر املاک نوشتیم برای کد رهگیری یا کد رهگیری مالیات دارد؟

عبدالله محمد زاده

2 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
2 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام بحث مالیات در مورد کدرهگیری بسیار زیاد است ولی به طور معمول تمام موارد و اجناس و قرار دادها امروز مالیات دارد از یک نوشابه تا یک سیگار و شارژ و.. ولی بعضی موارد کدرهگیری بسیار مفید است در زمان خرید ملک خریدار مالیاتی انتقال چندانی نمیدهد بلکه فروشنده باید بدهد برای موارد اجاره نامه که رهن و اجاره دارد تا 150 متر و... معاف از مالیات هستند و حتی قرار داد های قرض الحسنه و .. نیز مالیات چندانی ندارند در نهایت تنظیم کدرهگیری برای قراردادهای مردم عادی نه تنها هیچ اشکالی ندارد بلکه در آینده خود معیار تان عدم مالی انها است ( در نهایت امروز بحث مالیات بیشتر روی املاک بالای 25 میلیارد و خانه بزرگتر از 150 متر و املاک تجاری و تالارها و ... با اجاره بالای20 میلیون متمرکز است.
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.