آیا کسی که مجوز املاک به نامشه میتونه طرف قرارداد در مشارکت ساخت باشه؟

سلام.وقت بخیر آیا کسی که جواز مشاور املاک به نام اوست،در مغازه خودش میتواند طرف قرارداد مشارکت ساخت باشد؟

قاسم حبیبی

3 هفته پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
3 هفته پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام بله من که مشاور املاک یا مهندس و یا یک فرد عادی از هر جای می تواند طرف معامله باشم فقط در مورد مشاور املاک لازم است که اگر خودش قرارداد تنظیم می کند به نام خودش در متن قرار داد نوشته شود که طرفین از ذینفع بودن ان تنظیم کنند قرار داد اطلاع دارند و در نهایت دو شاهد زیر متن اثر انگشت بزن با کد ملی و..
3 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.